(VIDEO) Tak Mariusz Pudzianowski świętował 46 urodziny: „Dzisiaj idę na grubo. Ale się sponiewieram!”

Fot. Instagram
Opublikowane 8 lutego 2023, 10:59
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski za pośrednictwem swoich social mediów pochwalił się, jak świętował swoje urodziny. Podobny zestaw imprezowy zaprezentował także w sylwestra.

Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców, który najpierw osiągał wielkie sukcesy i zapisał się na kartach historii jako strongman. Następnie przeszedł do MMA i niedawno stoczył największy pojedynek w karierze.

Tak Pudzianowski świętował urodziny

Podczas gali KSW 77 „Dominator” zmierzył się z byłym mistrzem Mamedem Khalidovem. Starcie jednak nie potoczyło się po jego myśli i bardziej doświadczony przeciwnik odniósł zwycięstwo już w pierwszej odsłonie. Mimo że na przegranego spłynęła ogromna fala krytyki, Pudzianowski nie podłamał się mocnymi komentarzami i niedługo stoczy kolejną głośną walkę.

W 2023 roku Mariusz ma stanąć do walki z Arturem Szpilką. Obaj zawodnicy wyrazili chęć starcia, a federacja KSW potwierdziła, że zorganizuje takie zestawienie. Ogłoszenie pojedynku jest więc jedynie kwestią czasu.

Pudzianowski mimo wieku nie zwalnia tempa. Kiedy inni zawodnicy są już na sportowych emeryturach, on staje przed coraz większymi wyzwaniami. Ma na swoim koncie m.in. wygraną z „Jurasem” czy ciężki nokaut na Michale Materli.

7 lutego zawodnik KSW świętował swoje 46 urodziny. Za pośrednictwem Facebooka napisał – Dziś impreza na grubo %%%% Ps: ale dziś się sponiewieram piccolo!!! Jutro będzie kac jak cholera.

Opublikował także nagranie, na którym widać postawione na stole bezalkoholowe napoje Piccolo i dodał – Żeby nie było, dzisiaj na grubo idę… Grubo dzisiaj będzie, impreza na całego. To miłego wieczorku. Trening skończony, dzień zaliczony.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO