Jest komunikat High League w sprawie nadchodzącej gali! Co z walką Najman vs Murański? „W związku z zaistniałą sytuacją…”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 9 lutego 2023, 13:37
przez Przemek Krautz
58
278
6 komentarzy

Federacja High League wydała komunikat w sprawie nadchodzącej gali. Na karcie walk najprawdopodobniej dojdzie do dużych zmian.

W minioną środę 8 lutego media obiegła informacja o tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego, który zmarł w wieku 29 lat. Zawodnik ostatnią walkę stoczył na grudniowej gali High League 5, a w marcu jego ojciec miał stoczyć jeden z największych pojedynków we freak fightach.

Komunikat federacji High League

Jacek w main evencie wydarzenia miał zawalczyć z Marcinem Najmanem. Był to hit, na który czekało wielu kibiców, jednak nie ma wątpliwości, że w związku z tragedią, jaka spotkała rodzinę Murańskich, starcie zostanie odwołane lub być może High League znajdzie zastępstwo.

To jednak nie wszystko, gdyż inny zawodnik Paweł B. został wczoraj zatrzymany przez policję i trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie 2-letni wyrok. Jego walka nie została potwierdzona, jednak w mediach można było znaleźć nieoficjalne informacje, że 18 marca weźmie udział w High League 6.

W najbliższy poniedziałek miała odbyć się pierwsza konferencja, ale w związku z ostatnimi wydarzeniami organizacja przekazała, że zostanie ona przełożona. Na ten moment High League nie podało nowego terminu. Zapewne w najbliższych dniach dowiemy się więcej.

Na ten moment wiemy, że swoje pojedynki stoczą „Daro Lew”, „Lexy” oraz Jarosław „Pasha” Jarząbkowski, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. Kolejne szczegóły gali High League 6 poznamy wkrótce:

– W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy decyzję o przełożeniu pierwszej konferencji HIGH League 6. O nowej dacie wydarzenia poinformujemy wkrótce.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
58
278
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szalony Reporter
Szalony Reporter
9 miesięcy temu

Murański umarł to kara za całe zło co zrobili innym

Luki
Luki
Reply to  Szalony Reporter
9 miesięcy temu

Ty glupi jestes

Mirek
Mirek
Reply to  Szalony Reporter
9 miesięcy temu

Jebnij się w głowę

Kaniowski
Kaniowski
9 miesięcy temu

Mati łejkap

Adrian
Adrian
9 miesięcy temu

Młody Muran był pod wpływem starego capa Murana i to doprowadziło do tragedii

Tomek
Tomek
9 miesięcy temu

Ile jeszcze ludzi musi zginąć przez takie patologiczne federacje? To nie ma nic wspólnego ze sportem, chodzi o to by się kłócić i podżegać do nienawiści

WIDEO