Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok. Co było przyczyną zgonu Mateusza Murańskiego?

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lutego 2023, 13:59
przez Przemek Krautz
15
168
Jeden komentarz

Prokuratura w Gdyni przedstawiła wstępne wyniki sekcji zwłok 29-letniego Mateusza Murańskiego i podała prawdopodobną przyczynę śmierci.

Śmierć młodego freak fightera wstrząsnęła polskim Internetem. 8 lutego social media obiegła wiadomość, w którą wielu na początku nie wierzyło. Niestety doniesienia szybko zostały potwierdzone przez policję oraz prokuraturę. Teraz do mediów trafiają kolejne informacje w tej sprawie.

Wstępne wyniki sekcji zwłok

Mateusz Murański w ciągu swojej freakowej przygody stoczył 9 pojedynków. Zawsze dostarczał kibicom ogromnych emocji i nie bał się wyzwań. Między innymi zmierzył się z doświadczonym profesjonalnym zawodnikiem Vaso Bakoceviciem, ma na swoim koncie głośne pojedynku z Arkadiuszem Tańculą, a nawet stoczył dwie walki jednego wieczoru, w tym jeden wygrał przez ciężki nokaut.

Do największego starcia miało dojść jednak w 2023 roku. Mateusz zapowiadał, że na kibiców czeka prawdziwy hit:

– Pojedynek, o którym będzie mówił cały świat. Niestety nie mogę powiedzieć kto. Możesz się domyślić. Jest to top topów sportowiec, prawdziwy sportowiec, mistrz pewnej federacji. To będzie ostatnia walka w kontrakcie.

Nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii. Nie tylko Internauci, ale również inni freak fighterzy początkowo nie wierzyli w wiadomość o śmierci Mateusza, aż nie zostały one potwierdzone. Jolanta Grunert z komendy w Gdyni przekazała, że 8 lutego około godziny 11:25 służby otrzymały informację o zgonie 29-latka.

Mateusza znalazł członek rodziny, który był zaniepokojony tym, że nie może się z nim skontaktować i udał się do jego mieszkania. W sieci można było znaleźć różne doniesienia na temat przyczyny zgonu. Teraz portal RMF 24 przekazał, że prokuratura podała wstępne wyniki sekcji zwłok, które przeprowadzono w Zakładzie Medycyny Sądowej w Gdańsku.

Wynika z nich, że przyczyną śmierci najprawdopodobniej była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Rzeczniczka prokuratury Grażyna Wawryniuk dodała, że zlecone zostały dalsze badania: toksykologiczne oraz histopatologiczne.

Źródło: RMF 24

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
168
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mikolaj
Mikolaj
9 miesięcy temu

Świetny artykuł, szczyt polskiego dziennikarstwa. Cały artykuł na inny temat i jeden akapit na właściwy temat. Żenada

WIDEO