Włodarz High League Malik Montana zabrał głos po śmierci Mateusza Murańskiego: „Zobaczymy, ile czasu mi zostało na tym świecie. Mam nadzieję, że wystarczająco, aby…”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 10 lutego 2023, 09:45
przez Przemek Krautz
50
461
3 komentarze

Włodarz federacji High League raper Malik Montana zabrał głos w związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego i złożył rodzinie kondolencje.

29-letni „Muran” zmarł w środę 8 lutego. Zawodnika wspomina nie tylko środowisko freak fightowe, ale również profesjonalni sportowcy. Wypowiedział się już m.in. Artur Szpilka czy Łukasz Jurkowski. Teraz głos zabrał również Malik, który jest twarzą organizacji.

Malik o śmierci Murańskiego

To właśnie w High League 10 grudnia Mateusz stoczył swój ostatni pojedynek. Natomiast na najbliższej marcowej gali jego ojciec Jacek miał zawalczyć z Marcinem Najmanem. Nie ma jednak wątpliwości, że pojedynek się nie odbędzie. Federacja być może poszuka zawodnika na zastępstwo.

W czwartek freakowa organizacja przełożyła także pierwszą konferencję. Wydarzenie było zaplanowane w nadchodzący poniedziałek, jednak zostało odwołane i nie wiadomo, w jakim terminie się odbędzie.

Organizacja po śmierci Mateusza zamieściła na swoich social mediach taki wpis – Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mateusza Murańskiego. Mateusz, spoczywaj w pokoju. Kondolencje dla rodziny i bliskich.

Teraz głos zabrał sam Malik Montana, który poprzez Instagrama przekazał:

Wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny i bliskich Murańskiego. Przykre to jest, aczkolwiek każdego z nas to czeka. Każdy w dniu narodzin, przynajmniej ja w to wierzę, ma zapisany dzień, w którym z tego świata odejdzie. W moim odczuciu jest to miejsce lepsze niż tutaj. Zobaczymy, ile czasu zostało mi na tym świecie. Mam nadzieję, że wystarczająco, aby zarobić te 100 milionów, o których marzę, żeby zarobić.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
50
461
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ann
Ann
9 miesięcy temu

😂😂😂

Bolo
Bolo
9 miesięcy temu

Za ten cały hejt właśnie włodarze są odpowiedzialni. Dają przyzwolenie na to żeby konferencje odbywały się w klimacie patologicznych zachowań

trackback
Boxdel krytykuje Malika Montanę: „Nie rozumiem ruchów, jakich teraz on robi” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
7 miesięcy temu

[…] tygodnie dla największej twarzy organizacji High League – Malika Montany, nie są zbytnio udane. Ciągle o polskim raperze można usłyszeć, że wplątał się w kolejną […]

WIDEO