Zatrzymany Paweł B. przesłał wiadomość z więzienia! „Król jest jeden, ale w niewoli”

fot. YouTube
Opublikowane 10 lutego 2023, 08:14
przez Jakub Hryniewicz
27
85
Jeden komentarz

Jeszcze wczoraj potwierdziły się doniesienia medialne o zatrzymaniu zawodnika High League, Pawła B. Freak fighter ma do odbycia wyrok i przekazał wiadomość, która trafiła na jego Instagram.

„Scarface” został zatrzymany wczoraj, czyli we środę 9 lutego. Jeszcze niedawno freak fighter wrzucał zdjęcia i filmiki z wakacji w Tajlandii, a wkrótce miał stoczyć kolejny głośnie medialnie pojedynek z Alanem Kwiecińskim.

Tymczasem poszukiwany „Scarface” został zatrzymany przez policję na jednej z gdańskich ulic w trakcie prowadzenia auta, mimo zakazu kierowania pojazdami.

– Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku – powiedziała serwisowi RMF 24, który jako pierwszy poinformował o zatrzymaniu, Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Paweł B. nie stawiał oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla zatrzymanych.

Wiadomość od „Scarface’a”

Na Instagramie jeszcze wczorajszego wieczora pojawił się krótki list od „Scarface’a”. Freak fighter zapewnił wszystkich, że nic na niego nie mają i niedługo się ze wszystkimi ponownie zobaczy.

Siemanko. Król jest jeden, ale w niewoli. Wszystko dobrze kochani!!! Matrix nie jest w stanie złamać mojego ducha. Ja się nigdy nie poddam. Niedługo się widzimy. Nic na mnie nie mają!!! Karcia kocham Cię

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
27
85
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MarJan
MarJan
1 miesiąc temu

Jakiś klawisz za takie coś głowę powinien stracić, ale w Polsce pewnie przejdzie bez echa 🤣😂

WIDEO