UFC 284: BRUTALNY nokaut Justina Tafy w 1. rundzie! (VIDEO)

Opublikowane 12 lutego 2023, 05:02
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Na UFC 284 nie mogło zabraknąć reprezentantów królewskiej kategorii wagowej. Justin Tafa zmierzył się w oktagonie z dużo starszym i bardziej doświadczonym Parkerem Porterem.

-> Oglądaj UFC 284 na żywo!

Niespełna 30-letni Justin Tafa stoczył dopiero 8 zawodowych walk, a większość kariery spędził w UFC. Australijczyk został bez żadnej, a po 5. walkach ma obecnie rekord 5-3. Popularny „Bad Man” dwukrotnie przegrywał przez decyzje, ale żadnej wygranej nie odniósł na kartach punktowych. Tafa nie przepada za długimi pojedynkami i każdego, z kim zwyciężył kończył przed czasem. Australijczyk kolejne KO chciał zaliczyć przed swoimi rodakami.

Na UFC 284 jego rywalem był Parker Porter. 37-letni Amerykanin wchodził do oktagonu z mając ponad dwa razy więcej stoczonych walk od „Bad Mana”. Ostatnią wygraną odniósł blisko rok temu, jednogłośną decyzją pokonując Alana Baudot. W maju 2022 został jednak poddany już w 1. odsłonie walki z Jailtonem Almeidą.

UFC 284: Tafa vs. Porter – RELACJA

RUNDA 1

Porter krąży z prostymi, szuka potężnego cepa Tafa. Szybko latają jego ręce jak na tę wagę, Amerykanin dobrze szarżuje po celnym froncie na korpus. Skrócenie dystansu, Australijczyk kontruje lewym hakiem i NOKAUTUJE PARKERA PORTERA!

Oficjalny wynik: Justin Tafa wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO