(VIDEO) Najman zapewnia, że zawalczy i publikuje nagrania z przygotowań! Sparował z bratem Pudzianowskiego

Fot. Twitter
Opublikowane 13 lutego 2023, 11:25
przez Przemek Krautz
4
7
Brak komentarzy

Marcin Najman opublikował kolejne nagranie z przygotowań do High League 6. Ponownie trenował z bratem swojego byłego rywala Mariusza Pudzianowskiego.

„El Testosteron” podczas marcowej gali w main evencie miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Niestety w związku z ostatnią tragedią, jaką była śmierć 29-letniego Mateusza Murańskiego, dojdzie do zmian na karcie walk. Najman potwierdził jednak, że zawalczy w nadchodzącym wydarzeniu.

Najman trenuje z Pudzianowskim przed High League 6

Z freak fighterem skontaktowali się dziennikarze redakcji sportowej Radia Zet. Poprosili zawodnika o komentarz, a ten przekazał, że na pewno zobaczymy go w klatce 18 marca. Nie wie jednak, kto będzie jego przeciwnikiem:

– Na pewno zawalczę na gali High League 6. Nie mam natomiast pewności, kto będzie rywalem. Opcji na stole jest kilka.

Najman jednak nie zwalnia i cały czas trenuje przed High League 6. Mogą być to jego najlepsze przygotowania od dłuższego czasu, gdyż wcześniej nie poświęcał im tak dużo czasu. Regularnie publikuje na swoich social mediach nagrania z treningów, pracy na tarczach czy sparingów.

Ponownie miał okazję trenować z Dominikiem bratem Mariusza Pudzianowskiego, który jakiś czas temu zapowiedział, że również szykuje się do swojej pierwszej walki w klatce.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO