Co z walką Wielkiego Bu? Zapadła ostateczna decyzja: „To dzięki wam! Wygrał sport! FEN się nie ugiął i zdecydował dać mi szansę”

Fot. Instagram
Opublikowane 17 lutego 2023, 11:24
przez Przemek Krautz
2
2
4 komentarze

„Wielki Bu” przekazał, że jego walka jednak się odbędzie. W ostatnich dniach otrzymał duże wsparcie od Internautów i zawodników MMA oraz freak fighterów.

Pod koniec stycznia Patryk Masiak przekazał, że został zawodnikiem FEN i zawalczy 11 marca z Nikolą Milanoviciem. Plany jednak mogło pokrzyżować nagranie w serwisie YouTube „Analiza promocji świata przestępczego i przemocy w Polskim Internecie”.

Wiemy, co z walką „Wielkiego Bu” na gali FEN

W filmie poruszono temat m.in. Denisa Załęckiego, czy właśnie „Wielkiego Bu”, który ma za sobą wyrok pozbawienia wolności. Nagranie sprawiło, że część Internautów mocno skrytykowała walkę Masiaka w federacji FEN. Organizacja w związku z tym była bliska odwołania pojedynku.

„Wielki Bu” próbując wyjaśnić sprawę, zamieścił na swoich social mediach kilka wpisów, w których m.in. przekazał, że wyrok odbywał blisko 10 lat temu.

– Najprawdopodobniej moja walka na FEN 45 z Nikolą Milanoviciem się nie odbędzie z powodu medialnej nagonki na ludzi po wyrokach. Bardzo dziękuje za ułatwienie ”asymilacji” i ogólną resocjalizację, o której mówi się tak wzniosłymi hasłami! (…) Zarzut (niesłuszny), za który przebywałem w więzieniu, był postawiony za okres, gdy miałem 23 lata! Teraz mam niemal 33, szczęśliwą rodzinę, cudowną córeczkę i od tamtej pory żadnych problemów z prawem! Ale wasza kampania nienawiści rujnuje mi życie!

Za „Wielkim Bu” stanęli zawodnicy MMA, w tym Grzegorz Szulakowski czy freak fighterzy jak Piotr Szeliga oraz Alan Kwieciński. Finalnie federacja FEN postanowiła zorganizować jego walkę z Nikolą Milanoviciem, a za pośrednictwem social mediów Masiak przekazał.

– Udało się! To dzięki wam! (Wybaczcie, że nie wymienię każdego z osobna, jest was za dużo!) – taką informację podał na swoim Instastory, a następnie w poście dodał – WYGRAŁ SPORT !!! @fightexclusivenight nie ugiął się i ostatecznie zadecydowali, by dać mi szansę zadebiutować w nowej formule. Bardzo dziękuje, postaram się dać od siebie 100% w klatce.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
konraf
konraf
11 miesięcy temu

fajnie popieram fen gość 10 lat temu dowiedział swoje a jakiś kanal nie wiem ale się dowiem będzie mówił że 10 lat temu siedział to już do ludzi nie można wrócić co za stygmatyzacji brawo Paweł jozwiak nie możecie się tak dawać takim kanałem nie wiem ale się dowiem tak samo jak mają stasko wszystkim wytyka a sama walczyła w higle lige a Montana walił teksty rasistowskie ale jego kasa nie była dla mai stasko seksistowska co za hipokryci

konraf
konraf
11 miesięcy temu

nie rasistowskie tylko rasistowskie ale dla tu wielka obrońcami kobiet problemu nie widziała dobrze że ja wywali poszli może po rozum do głowy

konraf
konraf
11 miesięcy temu

nie rasistowskie tylko seksistowskie

konraf
konraf
11 miesięcy temu

ale dla mai stasko tu problemu nie było hipokrytka