High League 6. Szalony Reporter zawalczy z Michałem Cichym!

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 17 lutego 2023, 16:47
przez Jakub Hryniewicz
1
1
Brak komentarzy

Poznaliśmy oficjalnie rywala „Szalonego Reportera” na zbliżającej się gali High League 6! Tomasz Matysiak spotka się ze znanym dziennikarzem związanym z MMA – Michałem Cichym!

Michał Cichy od lat jest dziennikarzem wywodzącym się ze sportowego MMA. Mieszkaniec Otwocka trenuje już sporty walki od pewnego czasu i zdążył zadebiutować w klatce. W październiku w Radomiu pokonał przez decyzję Adriana Ciosa. Pokazał swoje drugie oblicze – zaprezentował się jako “Cichy Zadymiarz”, co przyniosło bardzo dobry efekt!

Po tamtym triumfie Cichy przyznał, że chciałby skonfrontować się z Tomaszem Matysiakiem, czyli “Szalonym Reporterem”, który przed HIGH League 5 związał się z organizacją Malika Montany. Nie było innego rozwiązania niż zestawić tych zawodników już podczas HIGH League 6.

“Szalony Reporter” to aktualnie jeden z najpopularniejszych polskich twórców podcastów i youtuberów. Na swój debiut w MMA czeka już od pewnego czasu. Czas sprawdzić, co potrafi w klatce.

Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
  • Marcin “El Testosteron” Najman vs TBA
  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA
  • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs TBA
  • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy

Kursy bukmacherskie na High League 6

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO