Najman zapowiada premierę książki „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”! Pokazał okładkę: „Premiera na kilka dni przed moją walką”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 lutego 2023, 10:00
przez Przemek Krautz
2
5
Brak komentarzy

Najman potwierdził, że niedługo zostanie opublikowana jego książka o freak fightach. Za pośrednictwem social mediów pokazał już okładkę.

„El Testosteron” już od kilku lat planuje wydać „Niegrzeczny żywot Najmana”. W 2020 roku przekazał kibicom, że ma już napisane dwa rozdziały, a premiera będzie miała miejsce w 2021 roku. Tak się jednak nie stało i na ten moment nie wiadomo, co z zapowiedzianą książką.

Wiemy jednak, że w najbliższym czasie światło dzienne ujrzy biografia zatytułowana „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”.

Najman zapowiada premierę książki

Pod koniec 2022 roku Najman oświadczył, że najpierw wyda książkę o freak fightach w Polsce i premiera odbędzie się jeszcze przed jego kolejną walką, czyli przed galą High League 6.

– Będzie miała tytuł „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”. Myślę, że nikt nie będzie dyskutował nad tytułem, że to właśnie ja postanowiłem w kontekście swojej osoby zaczerpnąć.

– Będą opisane kulisy powstawania freak fightów, organizacji freak fightowych. Wiele smaczków takich, o których zapewne nie wiecie. Początek to był 2009 rok, moja walka z Mariuszem Pudzianowskim, całe przygotowania. To też nie było takie proste – pisał na swoim Twitterze.

Teraz ujawnił więcej szczegółów. Opublikował okładkę oraz przekazał – Na kilka dni przed moją walką zaplanowaną na 18 marca, premiera „Ojciec chrzestny polskich freak fightów”.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO