Szykuje się hitowy transfer do freak fightów!? Wrzosek ujawnia: „Głowy będą spadać. Ciekawy zawodnik negocjuje przejście”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 lutego 2023, 10:52
przez Przemek Krautz
14
7
Jeden komentarz

Kolejny zawodowiec przejdzie do freak fightów? Walczący w FAME Marcin Wrzosek zdradził, że właśnie trwają negocjacje w tej sprawie.

W organizacjach freakowych widzieliśmy już wielu profesjonalnych zawodników. Walczył już m.in. Artur Szpilka z Denisem Załęckim, Damian Janikowski z Mateuszem Kubiszynem, Daniel Rutkowski z Piotrem Pająkiem, także sportowe starcia stoczyli Grzegorz Szulakowski oraz Borys Mańkowski.

Natomiast wspomniany Marcin Wrzosek, Norman Parke czy Artur Sowiński zdecydowali się na stałe przejść do freaków. Nie wykluczone, że zobaczymy kolejny głośny transfer.

Kolejny zawodnik przejdzie do freak fightów?

Na swoich social mediach Marcin Wrzosek zamieścił właśnie kilka wpisów, którymi zasugerował, że profesjonalny zawodnik prowadzi rozmowy w sprawie freakowego debiutu.

Nie podał wprost nazwiska, o którym mowa, ale zapowiedział, że „głowy będą” spadać. Oraz zdradził, że to zawodnik z dużym doświadczeniem:

– Bardzo ciekawy zawodnik negocjuje przejście do freakfightow. Więcej nie powiem, ale głowy będą spadać…

Duże doświadczenie – następnie zapytany o kategorię wagową dodał – Inna niż moja.

Kibice próbowali się domyślić, o jakiego zawodnika chodzi. Część z nich wskazała Michała Materlę, sugerując, że zakończył się jego kontrakt z KSW. Nie dawno mówiło się o tym, że były mistrz może zawalczyć na gali w Czechach.

Sam Materla pojawił się m.in. w studio przed galą High League 4, na której walczył Artur Szpilka, a w jednym z wywiadów dla Tomasza Sarary przyznał, że mógłby bić się dla organizacji freakowych:

– Nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań, mało tego, jako osoba, która przez pół swojej kariery właściwie walczyłem za darmo, albo dokładałem do tego całego biznesu. Czyli jeździłem na galę i koszta kosztowały więcej niż wygrana. Robiłem to z pasji i z tego, że kocham ten sport. Dzisiaj te organizacje freakowe mają takie budżety, że nie skorzystać z takiej okazji to szkoda.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
7
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
1 miesiąc temu

To po co przechodzi jak tam nie ma prawdziwych fighterów? Widocznie sa. Nie jest

WIDEO