Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Najman zapowiada dominację na High League 6! “Przejadę się po rywalu jak walec. Pytanie, kto następny? Fonfajans czy Bąbel?”

Fot. Twitter
Opublikowane 19 lutego 2023, 12:05
przez Przemek Krautz
2
10
Brak komentarzy

Marcin Najman zabrał głos w sprawie walki na High League 6 i zapowiedział dominację nad swoim przeciwnikiem. “El Testosteron” powróci do klatki już 18 marca.

Początkowo Najman miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim, jednak jak wiemy, do takiej walki nie dojdzie. Kibice postanowili zaproponować kilka zawodników, którzy mogliby wskoczyć na zastępstwo, a wśród nich znalazł się m.in. włodarz FAME.

Najman zapowiada dominację

Fani freak fightów chcieliby, żeby Najman zmierzył się z “Boxdelem”. Niestety “El Testosteron” kilka dni temu przekazał, że musi rozczarować Internautów, gdyż nie będzie to walka z Michałem Baronem. Poruszony został również temat rewanżu z “Hardkorowym Koksem”.

Najman nie ukrywa, że zależy mu na rewanżu z Robertem Burneiką i wielokrotnie wspominał, że nigdy nie powinien przegrać pierwszej walki. Sam “Hardkorowy Koksu” natomiast w wywiadzie dla fansportu.pl stwierdził, że nawet nie musiałby się przygotowywać.

Wciąż nie znamy nazwiska rywala, które zapewne zostanie ogłoszone podczas pierwszej konferencji. Najman zapowiedział jednak, że odniesie pewne zwycięstwo i zdominuje swojego przeciwnika:

Po moim najbliższym rywalu przejadę się jak walec. Pytanie, kto następny? Fonfajans czy Bąbel? Obaj zapowiedzieli, że przyjadą do mnie do Częstochowy dać mi nauczkę. Oby nie przyjechali razem. W ferworze walki w Scoucie mi się pomylą i któryś dwa razy smary obskoczy.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO