(VIDEO) Sędzia brutalnie pobity przez PIŁKARKI! Musiał uciekać z boiska przed kobietami!

Fot. Twitter
Opublikowane 20 lutego 2023, 11:00
przez Przemek Krautz
1
2
Brak komentarzy

Do szokujących scen doszło w meczu kobiet rozgrywanym w Demokratycznej Republice Konga. Sędzia został pobity przez zdenerwowane zawodniczki.

W ubiegłym tygodniu klub DCMP Bikira zmierzył się z Lubumbashi. Spotkanie zakończyło się ogromnym skandalem, a nagrania obiegły Internet. Nic nie zwiastowało tego, że kobietom puszczą nerwy i pobiją arbitra, który prowadził mecz.

Sędzia pobity przez piłkarki

Zawodniczki DCMP Bikira nie mogły pogodzić się z decyzją sędziego, który nie podyktował rzutu karnego. Najpierw zaczęły go gonić, a gdy ten uciekł z boiska i podbiegł do ławek rezerwowych, został złapany, po czym brutalnie pobity nie tylko przez piłkarki, lecz także członka sztabu szkoleniowego.

Jedna z kobiet biegła nawet za arbitrem z butem w ręce, którym w końcu niecelnie rzuciła. Inna postanowiła zaatakować, kopiąc sędziego z wyskoku. Na trybunach natomiast słychać trwający doping i śmiechy kibiców.

Agresja kobiet grających w klubie DCMP Bikira jest ogromnym zaskoczeniem, zwłaszcza że przegrywały 1-5 i rzut karny niewiele by w tej sytuacji zmienił.

Cała sprawa nie pozostanie bez reakcji. Wszczęto już postępowanie, które z całą pewnością zakończy się karami. Klubowi grożą grzywny finansowe, a nawet wykluczenie z rozgrywek.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments