Tomasz Chic trafił do szpitala! „Muszę podzielić się przykrą informacją. Tomek trafił do szpitala”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 22 lutego 2023, 10:19
przez Przemek Krautz
7
19
5 komentarzy

Freak fighter znany ze swoich pojedynków na galach MMA-VIP trafił do szpitala. Informacje o problemach ze zdrowiem przekazała jego partnerka.

Tomasz Chic ma na swoim koncie dwa pojedynki w federacji, którą rozpromował Marcin Najman. W klatce zadebiutował w 2021 roku i na drugiej edycji zmierzył się z Krystianem, bratem Mariusza Pudzianowskiego. Pojedynek trwał niecałe 90 sekund i zakończył się porażką Chica.

Drugie starcie stoczył na MMA-VIP 4. Tym razem zaskoczył wszystkich ciężkim nokautem. Już na początku starcia ustrzelił „Żuroma” potężnym cepem, którym zgasił mu światło. Nieprzytomny przeciwnik wylądował na deskach i potrzebował pomocy medycznej.

Tomasz Chic w szpitalu

Po zakończeniu działalności MMA-VIP media obiegły doniesienia o możliwym angażu Chica w innych organizacjach jak FAME czy High League. Przymierzano go m.in. do walki z Pawłem „Scarfacem” Bombą, z którym był skonfliktowany.

Sam Chic przyznał jednak w wywiadzie z Moniką Laskowską, że miał problemy z urazami, a także oferta High League nie spełniała jego oczekiwań. Federacja natomiast w odpowiedzi oświadczyła, że jest zainteresowana rozmowami, do których można usiąść po tym, jak Chic upora się z kontuzjami.

Niestety teraz pojawiły się kolejne problemy. Partnerka freak fightera przekazała, że ten trafił do szpitala. Na swoich social mediach zamieściła taki wpis:

– Muszę podzielić się z wami przykrą informacją. Tomek trafił do szpitala z niewydolnością krążenia. Mimo wszystko was pozdrawia.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
19
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
1 miesiąc temu

Jak tyle ćpał to co się dziwić

Borelioza
Borelioza
Reply to  Janek
26 dni temu

Już zdechł?

Kamil
Kamil
Reply to  Borelioza
13 dni temu

A Ty Cwelu kiedy zdechniesz

Kamil
Kamil
Reply to  Borelioza
13 dni temu

Janek Cwelu a Ty kiedy ?

Maciek
Maciek
17 dni temu

Szybko padają te pajace. Napompowani, chuje muje, dzikie węże. I co? I chuj. Na własne, życzenie. Tylko jak się jest narkomanem, alkoholikiem, itd, to jest się w takim stanie, że się tego nie kontroluje. Dlatego najlepiej nie zaczynać.