Duży underdog w walce Labryga vs Karwat! Znamy kursy bukmacherskie!

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 23 lutego 2023, 10:24
przez Przemek Krautz
2
3
Brak komentarzy

Już 18 marca odbędzie się kolejna gala High League. Federacja freakowa powraca z mocnymi zestawieniami i ciekawymi debiutami.

W main evencie zobaczymy „Pashę”, który po raz pierwszy stoczy pojedynek w formule MMA i zmierzy się z Marcinem Dubielem. Na karcie walk znalazło się również emocjonujące starcie bokserskie pomiędzy Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego.

Labryga dużym faworytem!

W klatce MMA zadebiutuje również Denis Labryga znany z krwawych walk na gołe pięści. Ma on na swoim koncie głośne starcia w federacji WOTORE, gdzie zmierzył się dwukrotnie z Piotrem Więcławskim. Tym razem czeka go nowe wyzwanie, jednak w oczach bukmacherów jest dużym faworytem.

Przede wszystkim znacznie dłużej trenuje sporty walki od swojego przeciwnika Konrada Karwata oraz ma lepsze warunki fizyczne. Karwat ma jednak większe doświadczenie w MMA. W klatce High League przed czasem pokonał „Tarzana” oraz Radosława Słodkiewicza.

Mimo to, sam Labryga w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco zdradził, że gdy negocjował z federacją, od razu zapowiedział, że dla Karwata może być za wcześnie na takie starcie:

– Czy Karwat jest wyzwaniem…? Można to zakwalifikować do sportowego wydarzenia jak najbardziej. Ja dostając propozycję od włodarzy, powiedziałem im wprost: To będzie dla niego za wcześnie. Ja jestem bardzo doświadczony stójkowo, a on od 1,5 roku, mając dwie walki, dopiero wchodzi w świat sportów walki.

Bukmacherzy oraz duża część kibiców nie ma wątpliwości i stawia Labrygę w roli sporego faworyta. Kursy na zwycięstwo tego zawodnika bardzo szybko spadają, a Karwat jest coraz większym underdogiem.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs. Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Odbierz bonus i obstaw galę High League 6!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO