Dawid Załęcki typuje walkę syna na High League 6! Wskazał konkretną rundę: „Myślę, że Denis skończy to w…”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 marca 2023, 12:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dawid Załęcki wypowiedział się na temat wyczekiwanego pojedynku Denisa. Obaj freak fighterzy stoczą swoje walki już 18 marca na gali High League 6.

„Crazy” stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie z freakami. Bez problemu już w pierwszej odsłonie rozprawił się z Alanem Kwiecińskim, a następnie zmierzył się z Vaso Bakoceviciem. Starcie z weteranem zwyciężył w 95 sekund.

Dawid Załęcki o walce syna

Tym razem zawalczy z Mateuszem Kubiszynem na zasadach K-1. Początkowo zapewniał, że nie będzie bił się z byłym rywalem syna, jednak ostatecznie federacji udało się przekonać go do pojedynku z trzykrotnym amatorskim mistrzem świata w kickboxingu.

Natomiast Denis zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Ze względu na kontuzję nie jest w stanie walczyć w K-1 ani MMA, więc pojedynek odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach. „Crazy” jest pewny zwycięstwa syna i w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco wskazał konkretną rundę:

– No jak mam oceniać, wiadomo, stawiam na Denisa jak zawsze. Obojętnie gdzie nie wychodzi, zawsze stawiam na niego. Myślę, że w pierwszej rundzie Denis to skończy. No ale też nie raz pokazała walka… Zobaczymy, jak będzie przygotowany.

Następnie zapytany o kontuzję syna, dodał:

– Jakby nie walczył, to też federacja traci, bo oni chcą, żeby walczył. Denis chce, oni chcą, ludzie chcą widzieć Denisa. Dla każdego coś dobrego. Jakby teraz zrobił operację, jakieś powikłania coś, okaże się, że pół roku, zanim wróci, freaki znikną i co? Trudne decyzje to są. Może walczyć, ale ograniczyć to do pewnej płaszczyzny, więc to robi.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO