GROMDA: Popek dostanie rywala „na przetracie”? Szef GROMDY chwali Szeligę! (VIDEO)

fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 1 marca 2023, 15:36
przez Jakub Hryniewicz
1
4
Brak komentarzy

Szef największej w Polsce federacji walk na gołe pięści tuż przed GROMDA 12 udzielił obszernego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat głośnego medialnie starcia. Mowa oczywiście o zestawieniu Popka z Piotrem Szeligą.

Już w ten piątek, 3 marca, odbędzie się gala GROMDA 12. Będzie to wyjątkowy event, gdyż po raz pierwszy poza turniejem zobaczymy aż 6 superfightów. W starciach weźmie udział wielu zawodników z zagranicy, a w tym popularny Simon „The Savage” Henriksen, czy niepokonany w walkach na gołe pięści „Kofi King”.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Grabowski szczerze o zestawieniu Popek–Szeliga

Mariusz Grabowski w rozmowie z kanałem Fansportu TV został zapytany między innymi o zestawienie, o którym sporo się mówi w ostatnim czasie: Popek vs. Piotr Szeliga. Szef GROMDY nie ukrywał, że prowadził już rozmowy w sprawie takiego pojedynku, jednak nie jest przekonany co do tego, czy to będzie pierwsza walka na gołe pięści rapera w jego organizacji.

– Rozmawiałem i z Popkiem, i z Szeligą, i powiem szczerze, że jakiś tam plan mam w głowie ułożony. Tylko nie wiem, czy to będzie w pierwszej walce Popka. Tak wam powiem, że po prostu tak rozmawiam.

– No bo nie ukrywajmy, że Szeliga to jest zawodnik naprawdę niezły. To już nie jest jakiś taki „z pierwszej łapanki chłopak”, który po prostu nic nie umie. Myślę, że te treningi z Don Diego, ta zmiana jego życia, funkcjonowania, trenowania, już jest po prostu całkiem inna i ja bym go stawiał w już takim szeregu bardziej sportowym. Bo jak wiemy on też toczył walki i ze sportowcami. Nie wybierał sobie, że tam z tym mógł wygrać, z tamtym nie wygrać… No to samo za siebie mówi, że to były walki stricte sportowe i chłopak się nie bał. Dlatego myślę, że na ten moment pewnie dla Popka to by też było wyzwanie.

Cały wywiad z prezesem Grabowskim znajdziesz -> TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments