Ostre spięcie Dubiela z Jóźwiakiem przed konferencją HIGH League 6! Prezes FEN komentuje: „Pojechałem z g*wniarzem”

fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 1 marca 2023, 14:39
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Po minionej konferencji prasowej przed galą HIGH League 6 sporo mówiło się nie tylko o tym, co działo się na scenie, lecz także o tym poza nią. Doszło tam między innymi do konfrontacji Marcina Dubiela z Pawłem Jóźwiakiem!

Na gali, która odbędzie się 18 marca w legendarnym katowickim Spodku, kibice zobaczą wiele emocjonujących starć. W karcie walk znalazły się takie zestawienia, jak Denis Załęcki vs. Paweł Tyburski w boksie, „Don Diego” vs. Dawid Załęcki, czy debiut znanego z WOTORE Denisa Labrygi.

Do ostatniej chwili w niepewności trzymano kibiców z informacją, kto będzie oponentem Marcina Najmana? Tym, ku zaskoczeniu wielu, okazał się być Paweł Jóźwiak, który jednak jeszcze przed pojawieniem się na panelu skonfrontował się z Marcinem Dubielem.

Paweł Jóźwiak: „Pojechałem z g*wniarzem”

Między panami doszło do przepychanki, podczas której nie zabrakło ostrych wyzwisk, co możecie zobaczyć i usłyszeć na poniższym wideo. Prezes Fight Exclusive Night zdradził w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim, że nie spodobało mu się ostatnie zachowanie influencera w stosunku do jego osoby.

Pojechałem z g*wniarzem, z nikim się nie biłem. (…) Zachowywał się, jak się zachowywał. Trenowaliśmy swego czasu, byliśmy w normalnych relacjach, dzwonił do mnie w przeddzień walki z Boxdelem, chciał mnie namówić na jakiś wywiad. Podczas walki bardzo brzydko dopingował ubliżając mi i tak dalej. Dodał bardzo brzydki wpis na profilu FAME, że Jóźwiaka gażę powinni zabrać i przeznaczyć na ludzi oszukanych w PRIME. Ja czegoś takiego nie toleruję.

Paweł Jóźwiak dodał też, że nie pozwoli sobie na takie traktowanie i przyznał, że odepchnął Dubiela. Ten zresztą w wywiadzie udzielonym temu samemu dziennikarzowi przyznał, że w pewnym momencie podniósł nawet ręce do gardy.

– Tak, no, popchnął mnie. (…) Był moment, w którym podniosłem ręce do gardy, ale mówię: nie no, przecież nie będziemy się tutaj lali, zachowajmy resztki klasy.

Mimo ponad 20-letniej różnicy wieku obaj nie mają nic przeciwko temu, by stanąć oko w oko w klatce. Marcin powiedział Mateuszowi Kaniowskiemu, że stanął w obronie bliskich mu osób, które miały zostać niesprawiedliwie potraktowane przez Prime Show MMA. Jóźwiak wielokrotnie, także w ostatniej rozmowie z dziennikarzem twierdził, że wszystkie zaległości zostały uregulowane.

– Tak, natomiast był taki moment, w którym po prostu PRIME chodziło do wszystkich ludzi, i też coraz więcej informacji na ten temat wypłynęło, w którym mówiło, że „są w stanie zapłacić tyle i tyle, bo powoli przestają być wypłacalni. Więc bierzesz tyle albo pewnie zaraz nie będziesz miał nic”. Dosłownie takich argumentów używali – powiedział Marcin Dubiel. – No i ja niektórym tym osobom sam doradziłem, że rzeczywiście lepiej jest pewnie wziąć połowę lub jakąś tam część niż toczyć jakąś tam batalię sądową. I to, że oni są uregulowani to nie znaczy, że ja nie uważam, że to zachowanie było ch*jowe.

Zarówno były członek Teamu X, jak i Paweł Jóźwiak swoje walki stoczą już na HIGH League 6. Czy później dojdzie do inch konfrontacji w klatce? To zapewne okaże się z czasem.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 6

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO