Kibice nie chcą freaków w GROMDZIE! Szef organizacji odpowiada: „Piotr Szeliga nie jest freakiem. Taki zawodnik mógłby być”

Fot. Instagram
Opublikowane 3 marca 2023, 11:47
przez Przemek Krautz
1
2
Jeden komentarz

Szef GROMDY ponownie wypowiedział się na temat Piotra Szeligi i odpowiedział na krytykę ze strony fanów, którzy nie chcą freak fighterów w federacji.

Przed nami kolejna edycja walk na gołe pięści. Już za kilka godzin odbędzie się GROMDA 12, podczas której zobaczymy konfrontację Polaków z zawodnikami z zagranicy. Czeka na nas turniej oraz sześć extra fightów, w których wojownicy nie będą kalkulować.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Szef GROMDY z uznaniem o Szelidze

Przy okazji nadchodzącego wydarzenia szef federacji udzielił portalowi fansportu.pl wywiadu, w którym poruszony został temat freak fightów w GROMDZIE. Mariusz Grabowski zdradził, że zwodnicy bijący się dla takich federacji jak np. FAME zgłaszają się do niego.

Między innymi w ostatnim czasie głośno było o potencjalnym starciu Piotra Szeligi z „Popkiem”. Włodarz z uznaniem wypowiedział się na temat „Szeliego” i przyznał, że stawiałby go bardziej w roli sportowca niż freaka.

Internauci zareagowali na jego słowa i wyjaśnili, że nie chcieliby oglądać starć freak fighterów w GROMDZIE. Teraz po wczorajszej ceremonii losowania Grabowski odniósł się do tych słów i wyjaśnił, że jego zdaniem Piotra Szeliga nie jest już freak fighterem:

– Ja też tak myślę, ale znowu kibice piszą do mnie, że Piotrek Szeliga i ja też twierdzę, że Piotrek Szeliga nie jest freakiem, bo walczył z zawodowcami. Piotrek Szeliga pewnie mógłby być.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Manio
Manio
24 dni temu

Do tarcia chrzanu chyba 🤣🤣 ale niech go dadzą , dostanie w pizde ten sztuczny czlowiek