Kofi King bez szans w walce z Polakiem? Scarface przed GROMDA 12: „Nawet minuty nie wytrzyma. Będzie miał ciężką polską przeprawę”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 marca 2023, 09:49
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Znamy już całą rozpiskę gali GROMDA 12. Wiemy, na jakich rywali trafili tacy zawodnicy jak Simon „The Savage” Henriksen, czy „Kofi King”, który zapowiedział, że przetestuje zawodników z Polski.

O godzinie 20:00 rozpocznie się kolejna edycja GROMDY, podczas której zobaczymy krwawe walki na gołe pięści. Po raz pierwszy na karcie walk znalazło się aż 6 extra fightów, w których polscy bijocy zmierzą się z chuliganami z zagranicy.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

„Scarface” o „Kofi Kingu”

Jeśli chodzi o debiutantów, największe emocje wzbudza „The Savage”, który zmierzy się z „Kajfaszem”. Wielu kibiców wyczekuje również starcia „Kofi Kinga”. Fighter bowiem przed galą wysłał GROMDZIARZOM taką wiadomość:

– Lecę do Polski na galę GROMDA. Maja tam twardych gości, ale ja ich przetestuję i zobaczę, jacy są twardzi. Idę po nokaut, zawsze idę po nokaut, to jest waga ciężka. Jedyna opcja to nokaut.

Przed „Kofi Kingiem” jednak bardzo trudne wyzwanie, gdyż zmierzy się z „Reksiem”, którego bilans w GROMDZIE to 4-1, a jedyną porażkę poniósł przez kontuzję. „Scarface”, który zawalczy z „Bad Johnem” w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że spodziewa się szybkiej porażki „Kofi Kinga”:

– Jak na moje, to on minuty nie wytrzyma. Tym bardziej takiego przeciwnika dostał. Reksio, dobry, mocny sportowiec, pokazał to nie raz w GROMDZIE. Będzie miał na pewno ciężką polską przeprawę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments