„Suchy” w finale GROMDA 12! Trener „Bodzia” rzuca ręcznik na ring!

Opublikowane 3 marca 2023, 22:22
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem w rozpisce poza turniejem znalazło się aż 6 extra fightów.

GROMDA 12 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem większe emocje niż turniej wzbudziły starcia dodatkowe. Wszystko ze względu na to, że polskich bijoków zestawiono z zawodnikami z zagranicy. Do GROMDY dołączyli m.in. fighterzy z Niemiec, Irlandii Północnej, Danii, czy Uzbekistanu.

Przede wszystkim kibice wyczekiwali debiutu Simona „The Savage” Henriksena. Zawodnik jest gwiazdą King Of The Streets, gdzie jego bilans to 5 zwycięstw bez żadnej porażki. Ma na swoim koncie brutalne i szybkie nokauty, gdyż potrafił ustrzelić rywali pierwszymi ciosami.

W rozpisce nie zabrakło również bijoków znanych kibicom GROMDY. Ponownie do akcji wkroczyli „Żołnierz”, „Reksio”, „Scarface”, czy „Arman”, który do gali przygotowywał się pod okiem byłego mistrza KSW Marcina „Różala” Różalskiego.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

RELACJA

RUNDA 1

“Bodzio” szybko zajął środek ringu i wyprowadza mocny prosty. “Suchy” stara się zaatakować z doskoku, widzi różnicę w dystansie i liczy na kontrę. Mocna szarża Sucheckiego, rywal wypchnięty na liny. Trafił prawym “Suchy”, dobrze wstrzela się w ataki Pacyniaka. Daniel atakuje raczej pojedynczymi ciosami do końca rundy

RUNDA 2

Blisko podszedł Pacyniak z sierpem, trafia, ale bez większych rewelacji. Suchecki jest dużo szybszy, ciasno trzyma gardę “Bodzio”. Szuka lewego sierpa, ale na jeden jego cios “Suchy” odpowiada kilkoma w kontrze. Pacyniak zaczyna atakować, Dominik Suchecki, gasi wszystko gardą.

RUNDA 3

“Bodzio” może liczyć na głośny doping, ale Suchecki szybko doskakuje z uderzeniami. Mocny i celny bezpośredni lewy “Bodzia”. Pacyniak trafia mocnym sierpem, gubi jednak dystans i “Suchy” skraca dystans wchodząc w klincz. Bardzo szybka seria Dominika, trafia sierpem na szczękę Pacyniaka.

RUNDA 4

“Bodzio” znów na środku ringu i spycha Sucheckiego na liny, ten stara się doskakiwać z uderzeniami, ale stracił już sporo sił. Dobre przejście z prawym overhandem Pacyniaka, ale przestrzelił. “Suchy” szarżuje, ale nie jest tak celny jak w poprzednich odsłonach.

RUNDA 5

Daniel zamyka przeciwnika w narożniku, mamy jednak klincz. Atakuje przygotowaną szarżą Suchecki, “Bodzio” sprawdza jego czujność atakiem. Dużo straszenia z obu stron, Pacyniak próbuje atakować w inny sposób, ale Dominik Suchecki doskakuje z serią uderzeń. “Bodzio” próbuje prostych z dystansu, nadziewa się przy tym na kontrę. Bije lewymi “Suchy”, trafia też mocnym prawym prostym. Kolejna seria “Suchego” zamyka Pacyniaka na siatce i mamy koniec walki!

Oficjalny wynik: Dominik „SUCHY” Suchecki wygrywa w 5 rundzie przez poddanie narożnika

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
GROMDA 12 – Wyniki na żywo – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
25 dni temu

[…] „SUCHY” Suchecki vs Daniel „BODZIO” Pacyniak – „SUCHY” wygrywa przez poddanie narożnika w 5. […]