Taeddy z Niemiec w strachu przed walką z Polakiem? „Od razu sięgnął po papierosa. Musiał odreagować stres”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 marca 2023, 09:22
przez Przemek Krautz
6
2
Brak komentarzy

Już kilka godzin dzieli nas od wyczekiwanej ustawki na gołe pięści, w której Polacy zmierzą się z zawodnikami z zagranicy.

GROMDA 12 to wyjątkowo edycja, gdyż po raz pierwszy zobaczymy tak dużo pojedynków. Na karcie walk znalazł się jak zawsze 8-osobowy turniej i aż 6 extra fightów, w których m.in. Simon „The Savage” Henriksen zmierzy się z „Kajfaszem”, „Kofi King” zawalczy z „Reksio”, a „Arman” podopieczny Marcina Różalskiego stoczy starcie z „Kalashnikovem”.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Zawodnik z Niemiec w strachu?

Jak niedawno przyznał jeden z najlepszych GROMDZIARZY Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, zdarzają się zawodnicy, którzy nie mają głowy do walk na gołe pięści i zdają sobie sprawę, że popełnili błąd dopiero po wejściu do ringu.

Tak może być również i tym razem w przypadku „Taeddy’ego” z Niemiec, który w turnieju zmierzy się ze znacznie większym „Mnichem”. W wywiadzie dla fansportu.pl Karol Franc przyznał, że podczas face-to-face zobaczył na twarzy rywala strach.

Zdradził, że ten, gdy tylko zszedł za kulisy, poszedł zapalić papierosa najprawdopodobniej, aby odreagować stres po spotkaniu oko w oko z potężnym „Mnichem”:

– Mega mnie zaskoczył, na zapleczu normalnie wszystko haha hihi, a stanęliśmy, popatrzyłem na niego i broda mu drżała. Drżała mu broda, jak patrzyłem mu w oczy. Mówię dobra, stoimy, to stoimy, ja nie popuszczę, będzie musiał nas ktoś rozdzielić.

Był zdziwiony, poszliśmy na backstage, patrzył się na mnie, ja się uśmiechnąłem i jakby ciśnienie z niego zeszło. Niestety jak na sportowca też źle się zachował, od razu sięgnął po papierosa. Strasznie mi się to nie podobało. Chyba musiał sobie odreagować stres.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments