UFC 285: Bo Nickal zalicza świetny debiut! Poddaje już w 1. rundzie! [VIDEO]

Opublikowane 5 marca 2023, 04:27
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Wyjątkową galę UFC 285, tuż przed walką Mateusza Gamrota rozpoczęło starcie w dywizji średniej. Kibice doczekali się debiutu Bo Nickala, który zmierzył się z Jamiem Pickettem.

-> Oglądaj UFC 285 na żywo!

Amerykański fighter z Colorado debiutował w największej organizacji na świecie z rekordem 3-0. Nickal, jak wielu przed nim, zabłysnął jednak na scenie zapaśniczej i uznawany jest za jednego z najbardziej utalentowanych sportowców. Po W NCAA zaliczył potężny rekord 120-3! Po 33-sekundowym KO na gali iKon FC, należącej do Jorge Masvidala otrzymał zaproszenie do Dana White’s Contender Series, gdzie w zaledwie 62 sekundy poddał swojego oponenta. To jednak było za mało, by otrzymać kontrakt. Ten Bo Nickal zapewnił sobie już w kolejnym miesiącu, ponownie poddając przeciwnika – tym razem w 52. sekundy.

Jego debiut miał się odbyć jeszcze w ubiegłym roku, jednak zapaśnik wypadł z powodu kontuzji. Pojedynek z Jamiem Pickettem został przełożony na UFC 285, do którego „The Nightwolf” podchodził po 2. kolejnych porażkach. On również angaż w organizacji zapewnił sobie poprzez Contender Series jeszcze w 2020 roku. Po sześciu walkach nie mógł być jednak zadowolony ze swojej sytuacji. Zaliczył tylko dwie wygrane przez decyzję. Do tego doszły też cztery przegrane, z czego 3 przed czasem.

-> Zobacz UFC 285 online!

UFC 285: Nickal vs. Pickett

RUNDA 1

Nickal szybko zajął środek klatki i wystrzelił z high kickiem, po którym sam wylądował na macie! Natychmiast jednak podniósł się i ruszył po zapasy. Było kolano w krocze, ale sędzia nie przerwał walki. Atakuje gilotyną Bo, przechodzi zaraz do duszenia zza pleców! Skręca się zakładając trójkąt rękoma, ale Pickett jeszcze nie klepie. Ciasno trzyma Nickal, ale sam przy tym też traci sporo sił w mięśniach… Ale odklepuje „The Nightwolf”!

Oficjalny wynik: Bo Nickal wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO