Brutalne walki na The War powracają! Denis Załęcki zapowiada kolejną galę: „Będzie kilka grup kibicowskich, walki 5vs5 i 3vs3. Gala na dużej hali w Gliwicach”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 marca 2023, 09:56
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Szef federacji The War Denis Załęcki zdradził szczegóły dotyczące kolejnego wydarzenia, które zostało ogłoszone w miniony piątek.

The War 5 miało odbyć się z 14 stycznia, jednak ostateczny termin to 5 maja. Tradycyjnie czeka na nas 8-osobowy turniej, którego stawką jest nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych. Nie zabraknie również brutalnych pojedynków grupowych.

Denis o szczegółach The War 5

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Załęcki zdradził, że czekają na nas walki 5vs5 oraz 3vs3. Tym razem gala odbędzie się na dużej hali w Gliwicach i więcej kibiców będzie miało okazję zobaczyć krwawe starcia na żywo.

Będzie kilka grup kibicowskich, będą 3-4 walki grupowe, 5na5, 3na3, będzie naprawdę tego wiele. Będzie gala w Gliwicach na dużej hali. Będzie można kupować bilety, tak żeby każdy mógł sobie obejrzeć – zapowiedział.

Padło również pytanie o chuligana Górnika Wałbrzych „Bodzio”, który kilka dni temu zawalczył na gali GROMDA 12. Wcześniej mogliśmy oglądać go w akcji właśnie na The War. Podczas pierwszej edycji wziął udział w turnieju 3vs3 i nie wykluczone, że zawalczy również na majowym wydarzeniu:

– Widziałem, bardzo charakterny chłopak, bardzo go lubię, szanuję i pozdrawiam. Jak będzie miał ochotę i będzie mógł, to jak najbardziej.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim znajdziesz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments