(VIDEO) Denis na gorąco po konfrontacji z Don Kasjo! „Nikt mnie nie obraził tak jak on. Nie odpuszczę. Za***iemy honorówkę i tyle”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 marca 2023, 08:31
przez Przemek Krautz
4
2
Brak komentarzy

Za nami Rundki z udziałem Denisa Załęckiego, który już 18 marca na gali High League 6 zmierzy się z Pawłem Tyburskim.

Podczas programu zostało poruszonych wiele ciekawych tematów, między innymi dotyczących kolejnych starć czy to właśnie z „Tyborim”, czy Denisem Labrygą, który również był obecny w studiu razem z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Załęcki o walce z „Don Kasjo”

W pewnym momencie federacja połączyła się telefonicznie z Kasjuszem Życińskim. Od kilku miesięcy jest bardzo dużo złej krwi pomiędzy „Bad Boyem” i „Don Kasjo”. W wywiadach padały mocne słowa z jednej i z drugiej strony, a kibice liczyli na to, że konflikt zostanie wyjaśniony w klatce.

Teraz podczas Rundek Życiński ponownie prowokował i doszło do mocnej wymiany zdań. Po programie w rozmowie z fansportu.pl Załęcki został zapytany o potencjalną walkę. Postawił dwa warunki, pierwszy z nich to limit wagowy, a drugi piąstkówki.

Przyznał, że jeśli nie dojdzie do starcia w klatce, to wyjaśni wszystko z Życińskim na żywo w cztery oczy i poza kamerami:

Zrobił z siebie kretyna i tyle w temacie. Zawsze szuka atencji, nikt go teraz nie chce, wiadomo, musiał mnie zaczepić, osobę najbardziej medialną. Ja nie zejdę z wagi, ważę teraz ze 117 kg, nie będę zbijał poniżej 100. Ja mogę maksymalnie do 110 i tyle w temacie.

Oczywiście, że chcę walki, ale tylko na małe piąstkówki. Jak nie, to będę to z nim wyjaśniał na ulicy. Za bardzo mnie obraził, ja mu tego nie wybaczę. Przesadził, ja mu tego nie odpuszczę. Nikt mnie nie obraził w taki sposób, jak obraził mnie „Don Kasjo”. Na pewno tego pożałuje. Będę załatwiał to sam na sam. Zajebiemy honorówkę i tyle.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO