Zagłosuj na Polaka! Łukasz Siwiec ma szansę wrócić do turnieju Oktagon MMA i walczyć o 300 tysięcy euro!

Fot. YouTube
Opublikowane 7 marca 2023, 19:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Łukasz Siwiec ma szansę kontynuować udział w turnieju organizacji Oktagon MMA, którego stawka jest naprawdę wysoka! Wszystko jednak zależy od kibiców.

Słowacko-czeska federacja organizuje zawody, których nagrodą główną jest kwota w wysokości 300 tysięcy euro, czyli równowartość 1,4 mln złotych. Natomiast pula całego turnieju wynosi aż milion euro! Zawody rozgrywają się na przestrzeni pięciu gal, a pierwsza z nich odbyła się 4 marca.

Mistrz federacji Babilon Łukasz Siwiec zmierzył się w main evencie ze znacznie bardziej doświadczonym Dawidem Kozmą. Niestety pierwszy etap rozstrzygnął się niejednogłośną decyzją na niekorzyść Polaka. Siwiec nie musi jednak jeszcze żegnać się z turniejem.

Zagłosuj na Polaka w turnieju Oktagon MMA!

Federacja wprowadziła specjalną zasadę „Lucky Loser”. Oznacza to, że mimo porażki w pierwszym starciu zawodnicy mogą przejść dalej. Wszystko jest jednak w rękach fanów. Internauci na tej stronie muszą zagłosować na fightera, którego chcą zobaczyć w kolejnym etapie.

Następnie dwóch z nich zawalczy w pojedynkach rezerwowych z przeciwnikami, których wybierze federacja. Tym razem muszą zwyciężyć, ale na tym nie koniec. Fani finalnie spośród nich wybiorą jednego fightera i będzie on pełnił funkcję rezerwowego.

Oznacza to, że Polak nadal ma dużą szansę na powrót do turnieju i wejście na ewentualne zastępstwo. Kontuzje w sportach walki są częstym problemem, więc warto zagłosować na Siwca i dać mu możliwość kontynuowania zawodów.

Zasady są wyjątkowo proste. Głosowanie odbywa się – TUTAJ – wystarczy wybrać dwóch zawodników, podać swój adres e-mail, a następnie po otrzymaniu wiadomości potwierdzić oddanie głosu! Nie można pominąć tego etapu, gdyż głos nie zostanie uznany.

Dla Łukasza Siwca to wielka okazja, więc pokażmy mu, że ma duże wsparcie ze strony polskich kibiców.

-> Zagłosuj na Łukasza Siwca w turnieju Oktagon MMA <-

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments