Mateusz Borek o starciu Szpilka vs Pudzianowski: „Wydaje mi się, że to dało odwagę Arturowi, żeby zabiegać o walkę”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 marca 2023, 09:16
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Mateusz Borek zabrał głos po ogłoszeniu kolejnego pojedynku, do którego dojdzie podczas hitowego wydarzenia Colosseum II na Stadionie Narodowym.

Federacja KSW potwierdziła, że w czerwcu poza Mamedem Khalidovem w akcji zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, który zmierzy się z Arturem Szpilką. Zestawienie to bez wątpienia przyciągnie wielu kibiców nie tylko przed ekrany ale również na trybuny. 

Mateusz Borek o walce Pudzianowski vs Szpilka

W ostatnim wywiadzie do Koloseum o pojedynek został zapytany Mateusz Borek. Przyznał, że „Szpila” mógł zdecydować się na takie starcie ze względu na ostatnią porażkę Pudzianowskiego, który pod koniec 2022 roku został błyskawicznie rozbity przez Mameda Khalidova.

– Myślę, że ta walka jest naturalna. Mariusz pokonał Materlę, poszedł na walkę z Mamedem. Być może się przeszacował. Wydaje mi się, że to przeszacowanie Mariusza dało odwagę Arturowi, żeby o tę walkę zabiegać. Artur złapał kontuzję przed walką z Wrzoskiem. To też jest zastanawiające, że nie dążono do tego, żeby tę walkę zmaterializować.

– (…) Są to zawodnicy, którzy przyciągną kibiców. Ta walka będzie żyć w mediach. Nie odkryję Ameryki, jak powiem: Artur trafi ciosem, to Mariusz padnie, albo po prostu Mariusz przepuści, wjedzie w Artura, wywróci i już nie wstanie. Nie wolno mrugać.

Zapytany o kursy bukmacherskie, przyznał że jeden i drugi zawodnik ma swoje atuty. Podkreślił jednak, że bardzo mocną bronią Pudzianowskiego będą jego potężne kopnięcia:

– Ta noga Mariusza naprawdę waży. Jeśli Artur nie będzie mobilny i ta noga nie będzie uciekać, no to po czterech lowkickach będzie duży problem.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Szpilka

Wszystkie walki KSW Colosseum 2 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Konto założysz już w 30 sekund, a Fortuna przygotowała specjalny bonus dla nowych użytkowników. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Dodatkowo aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO