Underground Boxing Night już w kwietniu! Powracają emocjonujące pojedynki o wysoką stawkę!

Opublikowane 10 marca 2023, 15:55
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Underground Boxing Night powraca! Zobaczymy kolejną edycję widowiskowych pojedynków bokserskich w nietypowej odsłonie, które odbędą się już 1 kwietnia.

Pierwsza edycja miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Wydarzenie wzbudziło ogromne emocje, gdyż nie są to typowe starcia pięściarskie w ringu. Arena, na której odbywają się pojedynki, mierzy zaledwie 3×3 metry, a zamiast lin pole walki ogradzają snopki siana.

Underground Boxing Night powraca!

Tym razem event odbędzie się w warszawskim Forcie Bema. Dojdzie tam do turnieju zawodników w kategorii do 91 kilogramów. Organizacja zapewnia mocną selekcję, więc poziom będzie naprawdę wysoki, a zestawienia elektryzujące.

Stawka jest wysoka, gdyż zwycięzca otrzyma dużą szansę na rozwój. Wyjedzie na obóz sportowy do Stanów Zjednoczonych, a opiekę nad zawodnikiem będzie sprawował Andrzej Fonfara były mistrz świata IBO w kategorii półciężkiej.

Turniej to nie wszystko. W rozpisce znajdą się również starcia dodatkowe. Organizacja zapowiedziała jeden extra fight w K-1 i trzy w boksie. W akcji zobaczymy m.in. Artura „Chuligana” Tomalę. Kibice mogą kojarzyć go z drugiej edycji GROMDY, kiedy to w turnieju zmierzył się z niepokonanym na gołe pięści Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Wydarzenie można obejrzeć poprzez transmisję PPV oraz na żywo! Bilety na galę Underground Boxing Night 2 kupisz – TUTAJ. Cena zaczyna się od 90 złotych.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments