Denis Załęcki ostro o Don Kasjo! „Koniec końców będzie płakać. Ta zniewaga…”

fot. YouTube
Opublikowane 11 marca 2023, 13:17
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się gala HIGH League 6, na której Denis Załęcki zmierzy się w boksie z Pawłem Tyburskim. W ostatnim czasie więcej się jednak mówi o medialnym konflikcie „Bad Boya” z „Don Kasjo”.

Już 18 marca w katowickim Spodku kolejne wielkie freakowe wydarzenie. Na HIGH League 6 wystąpią obaj Załęccy. Denis w małych rękawicach na zasadach boksu zmierzy się z uznawanym za najlepszego freak fightera „Tyborim”. Dawid zaś stoczy kolejny bój w K-1, a naprzeciwko stanie dawny rywal jego syna – „Don Diego”.

Gdzie oglądać High League? Transmisje na żywo odbywają się tylko i wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW, którą znaleźć można pod linkiem: https://highlive.tv/

Denis Załęcki znów ostro o Don Kasjo!

Na jednym z wcześniejszych programów z udziałem młodego Załęckiego skontaktowano się z Kasjuszem Życińskim, który od dawna toczy medialną wojnę z Denisem. Popularny „Don Kasjo” mówił o ewentualnym pojedynku stawiając warunek: „Bad Boy” musiałby najpierw zbić wagę, inaczej starcie musiałoby odbyć się w dużych rękawicach bokserskich. Torunianin odpowiedział, że słowa Kasjusza były zbyt poważne i na pewno mu nie odpuści.

W tej sprawie wypowiedział się między innymi Marcin Bandel, który stwierdził ostatnim wywiadzie, że on sam na miejscu wyjaśniłby to właśnie w cztery oczy. Identycznego zdania jest też starszy z Załęckich, o czym opowiedział w rozmowie z Fansportu TV.

Toruński „Bad Boy” zorganizował małą sesję Q&A na swoim Instagramie. Jeden z fanów zapytał, czy freak fightera nie śmieszy to, jak Don Kasjo jest przekonany o swojej wyższości w każdej płaszczyźnie? Denis nie omieszkał wbić szpilki w medialnego wroga zaznaczając jednak, że spotka go za to kara:

– Każdy już chyba wie, że to jest zwykła, prująca się niegroźna „dziewczynka”. A koniec końców będzie płakać. „Ta zniewaga krwi wymaga” – zakończył popularnym powiedzeniem Załęcki.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Całą galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO