(VIDEO) Karwat szczerze przed walką na High League 6: „Jak oceniam stójkę? Tak jak swoją fryzurę”

Fot. YouTube
Opublikowane 11 marca 2023, 12:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 18 marca odbędzie się emocjonująca gala High League 6, podczas której do klatki freakowej federacji powróci Konrad Karwat.

Dla byłego strongmana będzie to trzeci pojedynek i jednocześnie największe wyzwanie w MMA. W debiucie przed czasem pokonał „Tarzana”, następnie szybko rozprawił się z Radosławem Słodkiewiczem, a teraz zawalczy z Denisem Labrygą.

Karwat szczerze przed galą High League 6

Kibice nie mają wątpliwości, jak będzie wyglądać starcie. Labryga to stójkowicz i z całą pewnością w tej płaszczyźnie zamierza rozstrzygnąć pojedynek. Natomiast Karwat jak sam przyznał, będzie próbował sprowadzać rywala do parteru.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl wypowiedział się na temat walki. Został zapytany m.in. o swoją stójkę i udzielił zabawnej odpowiedzi, jednocześnie dając do zrozumienia, że nie jest to jego najmocniejsza strona:

– Dobrze, że wyszła ta walka. Zobaczymy, gdzie postępy zrobiłem, gdzie nie zrobiłem. Tutaj nie będzie zaskoczenia. Będę próbował sprowadzać, a on będzie to bronić. On będzie chciał boksować, ja będę chciał przewracać. Chyba że zaskoczymy czymś.

– Jak ja oceniam swoją stójkę? Tak jak swoją fryzurę, nie za wiele. Nie za wiele da się tutaj zrobić. To samo mam ze stójką. Wydaje mi się, że postęp zrobiłem, ale czy to postęp na miarę Denisa Labrygi? Tego nie wiem.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs. Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO