Kolejny hit na Narodowym! KSW ujawnia drugi pojedynek gali Colosseum II

Fot. Instagram
Opublikowane 13 marca 2023, 13:53
przez Przemek Krautz
4
0
Brak komentarzy

Federacja KSW właśnie ujawniła kolejne zestawienie, do którego dojdzie na Stadionie Narodowym. Walka nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak jest to kwestia czasu.

Jak wiemy, podczas Colosseum II do klatki powróci Mamed Khalidov. Na ten moment nie znamy jeszcze jego rywala. Ogłoszony został również hitowy pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Arturem Szpilką. Na ten moment jest to jedyna potwierdzona walka.

Walka mistrzów na Stadionie Narodowym!

Organizacja opublikowała dzisiaj dwa zdjęcia na swoich social mediach. Na jednym z nich widzimy, jak w kierunku Stadionu Narodowego zmierza mistrz wagi lekkiej, natomiast na drugim królujący w dywizji piórkowej Salahdine Parnasse.

O takim starciu mówi się już od dłuższego czasu. Zawodnicy stanęli już nawet twarzą w twarz i umówili się na pojedynek. Dla Polaka będzie to czwarta obrona tytułu z rzędu. Natomiast Francuza stoczy drugi pojedynek w kategorii lekkiej.

W pierwszym pokonał Sebastiana Rajewskiego i zdobył tymczasowy tytuł KSW. Parnasse zamierza jednak zostać pełnoprawnym mistrzem i posiadaczem dwóch pasów jednocześnie. Wcześniej jako pierwszy dokonał tego Mateusz Gamrot, a po nim Roberto Soldić.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO