Menedżer Omielańczuka zabrał głos w sprawie walki z Denisem! „Nie ma żadnych konkretnych rozmów w tej sprawie. Na ten moment nie ma tematu”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 marca 2023, 08:30
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Menedżer Daniela Omielańczuka zabrał głos w sprawie głośnego pojedynku z Denisem Załęckim, o którym mówi się od kilku miesięcy.

Pomiędzy zawodnikami jest ogromny konflikt, który ma zostać wyjaśniony w klatce. Walczący w KSW Omielańczuk w kilku wywiadach oświadczył, że zgadza się na wszystkie warunki „Bad Boya” i może stoczyć z nim pojedynek w federacji freakowej.

Menedżer Omielańczuka o walce z Denisem

Według Denisa do starcia ma dojść na czerwcowej gali High League 6. Zdradził to m.in. podczas konferencji przed sobotnią galą oraz w wywiadach. Teraz jednak głos zabrał Artur Ostaszewski, który jest menedżerem Daniela Omielańczuka.

Na swoim Twitterze oświadczył, że walka nie jest jeszcze potwierdzona – Nic mi nie wiadomo, jakoby Daniel Omielańczuk miał „na 99% walczyć w czerwcu na HL”. Takie wypowiedzi mi ludzie podsyłają, więc oświadczam – nie ma żadnych konkretnych rozmów w tej sprawie. Dobrej soboty.

Następnie dodał – Gdyby była dopięta, pewnie bym po prostu nic nie pisał. Na ten moment w sumie nie ma tematu.

Został również zapytany o walki Omielańczuka na galach freakowych, co skomentował takimi słowami – Umiem sobie wyobrazić taki scenariusz, acz nie jest to na pewno moje marzenie…

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO