Najman podsumował swoją karierę bokserską: „Prezentowałem bardzo dobre umiejętności i wielkie serce do walki”

Opublikowane 13 marca 2023, 13:36
przez Przemek Krautz
3
16
Jeden komentarz

Marcin Najman w ostatnim wywiadzie podsumował swoją karierę pięściarską, w trakcie której stoczył ponad 20 pojedynków.

Zanim „El Testosteron” na stałe przeszedł do MMA, toczył walki w kickboxingu oraz boksie. W tej ostatniej formule ma na koncie 22 zawodowe starcia, w tym 15 zwycięstw. W 2008 roku bił się m.in. o międzynarodowe mistrzostwo Polski, ale przegrał przez TKO już w drugiej odsłonie, a tytuł trafił w ręce Andrzeja Wawrzyka. Jako amator natomiast stoczył tylko 5 walk i wygrał trzy z nich.

Najman o swojej karierze bokserskiej

Aktualnie Najman toczy pojedynki w formule MMA i już w tę sobotę zobaczymy go w akcji podczas High League 6. Ponownie zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem, z którym przegrał podczas gali WOTORE 5. Przy okazji nadchodzącej gali udzielił wywiadu kanałowi Ebe Ebe.

Wziął udział w Q&A i odpowiedział na wiele pytań od kibiców. Jedno z nich dotyczyło boksu. Najman tak podsumował swoje występy na ringach:

– Ja umiejętności swego czasu prezentowałem bardzo dobre. A przede wszystkim prezentowałem wielkie serce do walki. Można spojrzeć na moje walki amatorskie i prawie wszystkie to była naprawdę ostra rąbanka. A najcięższą walkę, jaką stoczyłem to właśnie na amatorskim ringu. To była moja druga walka bokserska, gdzie co rundę jeden z nas leżał na deskach.

Natomiast o swoich przygotowaniach i nadchodzącej walce z Pawłem Jóźwiakiem opowiedział w wywiadzie dla fansportu.pl, który znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
16
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Deez Nutz
Deez Nutz
13 dni temu

Ktoś bierze słowa tego idioty jeszcze na poważnie?

WIDEO