Alan liczy na rewanż z Denisem: „Przegra z Tyburskim, to będzie chciał sobie podbudować ego”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 marca 2023, 09:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński zabrał głos przed walką Denisa Załęckiego na High League 6. Spodziewa się porażki „Bad Boya” i liczy na rewanż.

Już w tę sobotę odbędzie się kolejna gala freakowa. Do klatki po kontuzji i porażce z Arturem Szpilką powraca Denis, który tym razem zmierzy się z Pawłem Tyburskim. W oczach bukmacherów jest dużym faworytem, jednak z całą pewnością nie będzie to łatwe starcie.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Alan o walce Denisa

Przy okazji wczorajszej konferencji w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco głos w sprawie tego starcia zabrał Kwieciński, który walczył z Załęckim na High League 2. „Bad Boy” dominował przez trzy odsłony i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

W nadchodzącym starciu stawia na zwycięstwo Tyburskiego. Liczy na to, że Denis poniesie kolejną porażkę i wówczas zdecyduje się na rewanż w formule MMA, o którym od wielu miesięcy mówi „Alanik”.

– Mój konflikt z Denisem ucichł tak naprawdę. Jak dostanie wpierdziel od Tyburskiego, może będzie chciał sobie podbudować ego i weźmie walkę rewanżową ze mną. Trzecia przegrana z rzędu… No to nie fajnie. Wiem coś na ten temat. Myślę, że przegra z Tyburskim, to będzie chciał sobie podbudować ego i wziąć kogoś na odbudowę.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO