Denis jest gotowy podbić stawkę! Walka o wszystko z Don Kasjo? „To jest lamus, mięczak, miękka buła” (VIDEO)

fot. YouTube
Opublikowane 14 marca 2023, 15:44
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Denis Załęcki od długiego czasu toczy medialną wojnę z „Don Kasjo” i niewykluczone, że panowie spotkają się ostatecznie w klatce. Torunianin postawił jednak mocny warunek.

Już w tę sobotę na High League 6 popularny „Bad Boy” wróci do formuły bokserskiej. Jego przeciwnikiem będzie uznawany za najlepszego freakowego zawodnika Paweł Tyburski. „Tybori” jest sporym underdogiem w oczach bukmacherów, ale nie zamierza ustępować Załęckiemu. Panowie zapewniają, że będą szli na wymiany, toteż można spodziewać się ekscytującego starcia.

Gdzie oglądać High League 6? Transmisje na żywo odbywają się tylko i wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW, którą znaleźć można pod linkiem: https://highlive.tv/

„Moja gaża, jego gaża i wychodzimy się nap***dalać”

O ile Denis Załęcki nie tworzy sztucznego konfliktu z Pawłem Tyburskim, którego jak sam mówi szanuje, o tyle w ostatnim czasie nasiliły się plotki o potencjalnym zestawieniu z „Don Kasjo”. Torunianin w rozmowie z Fansportu TV przyznał, że nie chce dać zarobić Życińskiemu i pojedynek na pewno przyjąłby, jeśli w puli znalazły się wypłaty ich obu. „Bad Boy” nie obawia się też „mind games” ze strony Kasjusza i uważa, że sam by zdobył przewagę mentalną.

– „Don Kasia” się pruje, więc ludzie czekają na porządne dymy. Nie chcę mu dać zarobić, ale chętnie utarłbym mu nosa. Jeśli on dostanie większą ode mnie gażę, to na pewno z nim nie wychodzę. A na pewno księżniczka sobie zażyczy bardzo dużo.

Od razu, od razu. Moja gaża, jego gaża i wychodzimy się nap***dalać. I tylko i wyłącznie piątskówki. To jest bokser, no to wychodzimy w boksie. On nie ma przebicia, człowieku. To jest taki lamus, on nic nie ma w tym boksie… Tylko kondycję, tylko. On mi nie wejdzie do głowy, to jest mięczak, miękka buła. Ja mu tak wejdę do głowy, że on będzie płakał.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim zobaczysz -> Tutaj.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Kurs na zwycięstwo Denisa Załęckiego – 1.55 (OBSTAWIAM)

Kurs na zwycięstwo Pawła Tyburskiego – 2.15 (OBSTAWIAM)

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO