Paweł Jóźwiak wbija mocną szpilę w Marcina Najmana! „Dubiel jest trudniejszym rywalem” (VIDEO)

fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 14 marca 2023, 09:15
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak do oktagonu powróci już w najbliższą sobotę na gali HIGH League 6. Prezes organizacji FEN planuje jednak już kolejne starcia!

Na początku lutego Paweł Jóźwiak zadebiutował w MMA, mierząc się w rzymskiej klatce z Boxdelem. Jeszcze przed ich walką pewnym było, że panowie raz jeszcze spotkają się na jednej z gal Fight Exclusive Night. Prezes tej organizacji tymczasem zaskoczył wszystkich i wskoczył na kilka tygodni przed HIGH League 6 do rozpiski, przyjmując pojedynek z Marcinem Najmanem.

Gdzie oglądać galę? Dostęp do transmisji HIGH League 6 PPV nabędziesz klikając w poniższy baner!

Paweł Jóźwiak planuje kolejne walki!

W ostatnim czasie mocno narósł konflikt na linii Jóźwiak–Dubiel. Panowie sprzeczali się o sprawy związane z Prime Show MMA i wiele wskazuje na to, że spór ten znajdzie rozwiązanie w klatce. Na to mocno liczy „Prezes FEN”, o czym opowiedział w rozmowie z Fansportu TV.

Nie lubię się kłócić, dopóki ktoś mi nie zalezie za skórę, no to ja nie szukam konfliktu. Ale jak już coś bardzo chce, no to wtedy „nie chcem, ale muszem”. (…) Jestem zagotowany na Dubiela i z nim bardzo chcę to wyjaśnić w klatce. Nie chcę za dużo o tym gadać, bo się skupiam na najbliższej walce, ale gdzieś tam mi chodzi po głowie i liczę na to, że ten konflikt znajdzie swoje rozwiązanie we właściwym miejscu, czyli w oktagonie.

Poproszony o porównanie najbliższego rywala, Marcina Najmana, z młodym influencerem Paweł Jóźwiak szybko wskazał twardszego zawodnika, podkreślając jego atuty. Prezes Fight Exclusive Night zdradził też, że przed rewanżem z Boxdelem stoczy „kilka walk”!

Dubiel jednak. Dubiel, bo jest młodszy, a już się przejechałem na Boxdelu. (…) Po Dubielu nie wiem, czego mogę się spodziewać. Na pewno ma dobry tlen, jest młodszy, waleczny i ma twardy łeb. Ale uważam, że stać mnie by wygrać i z jednym i z drugim.

Cały wywiad z Pawłem Jóźwiakiem obejrzysz -> TUTAJ.

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs. Najman

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO