(VIDEO) Labryga o przygotowaniach do High League: „Błachowicz niejednokrotnie utarł mi nosa. Przekazał bardzo ważne informacje, za które dziękuję”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 marca 2023, 08:37
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Za nami druga konferencja przed galą High League, do której dojdzie już w tę sobotę. W klatce federacji freakowej zadebiutuje kolejny zawodnik znany z walk na gołe pięści.

Swój pierwszy pojedynek w formule MMA stoczy Denis Labryga, który ma na swoim koncie m.in. dwa głośne starcia na gali WOTORE i zmierzy się z Konradem Karwatem. Mimo że nie ma doświadczenia w mieszanych sztukach walki, to bukmacherzy stawiają właśnie go w roli dużego faworyta.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Labryga o przygotowaniach

Labryga na poważnie podchodzi do przygotowań i ciężko trenuje, aby jak najmocniejsze zaznaczyć swoje wejście do świata MMA. Przeprowadził się do Warszawy i postanowił dołączyć do WCA, gdzie ma okazję m.in. trenować z byłym mistrzem UFC Janem Błachowiczem.

W wywiadzie dla fansportu.pl został zapytany właśnie o wspólne przygotowania z „Cieszyńskim Księciem”:

– Bardzo dobrze. Jeśli chodzi o Janka, jest normalną postacią, nie wywyższa się, jest normalnym gościem. Ma mocne kopyto, ma mocne pierdolnięcie, mega doświadczenie i jest się od kogo uczyć. Niejednokrotnie utarł mi nosa i niejednokrotnie przekazał informacje bardzo ważne, za które dziękuję i pomagają mi w dalszym rozwoju. To jest super. Nie tylko Janek, Daniel Omielańczuk, Szpilka też. Jest z tymi ludźmi co robić – przyznał Denis.

Poniżej znajdziesz również rozmowę z Konradem Karwatem. Zawodnik jest skazywany na porażkę, jednak w MMA ma większe doświadczenie i w walce będzie chciał wykorzystać swoje zapasy, aby sprawić niespodziankę i pokonać Labrygę:

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs. Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO