(VIDEO) Paweł Tyburski prowokował Denisa Załęckiego! Gorąco na face-to-face przed High League 6!

Fot. YouTube
Opublikowane 14 marca 2023, 10:50
przez Przemek Krautz
0
10
Brak komentarzy

Za nami druga konferencja przed sobotnią galą High League 6. Paweł Tyburski postanowił podgrzać atmosferę i spróbował sprowokować rywala.

Dla „Tyboriego” będzie to największe wyzwanie w sportach walki, gdyż zmierzy się z Denisem Załęckim w formule bokserskiej. „Bad Boy” ze względu na kontuzje nie może bić się w MMA czy K-1, przez co Tyburski straci mocną broń w postaci kopnięć.

Obaj zawodnicy biją z dużą siłą, a do tego starcie odbędzie się w małych rękawicach. Kibice nie mają wątpliwości, że to zestawienie zakończy się nokautem i sędziowie nie będą musieli wskazywać zwycięzcy.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Tyburski chciał sprowokować Denisa

Pomiędzy zawodnikami nie ma konfliktu, jednak Tyburski spróbował sprowokować rywala i sam zaproponował, by stanęli twarzą w twarz. Denis wielokrotnie atakował swoich przeciwników przy okazji konferencji czy face-to-face, jednak „Tybori” pokazuje, że nie obawia się konfrontacji z „Bad Boyem”.

Kontroluj bajerę, bo się zaraz naprawdę źle skończy dla ciebie – po tych słowach Tyburski specjalnie zbliżył się do rywala – Nie dotykaj mnie, nie dotykaj mnie. Mówię ci, nie dotykaj mnie, bo ci zaraz wyjebię na brodę kurwa! Mówię ci, nie dotykaj mnie, bo ci wyjebię! – wypalił Denis.

Tyburski nie odpuszczał i zachęcał przeciwnika do wyprowadzenia ciosu. Ostatecznie jednak złe emocje szybko przeszły i na koniec zawodnicy przybili piątkę.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO