Mamed zawalczy z byłym mistrzem UFC!? Ziółkowski o rywalach dla Khalidova: „Lombard, Machida, ja słyszałem o trzecim. To by było największe. Bił się w UFC, Pride i słynął z…”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 marca 2023, 09:17
przez Przemek Krautz
3
3
Brak komentarzy

Marian Ziółkowski zdradził, z kim Mamed Khalidov może zawalczyć na Stadionie Narodowym. KSW szykuje prawdziwy hit weteranów MMA.

W czerwcu odbędzie się gala Colosseum II i bez wątpienia będzie to jedno z największych wydarzeń w historii polskiej organizacji. Pierwsza taka gala miała miejsce w 2017 roku, a na karcie walk znalazło się aż 5 pojedynków o mistrzowskie pasy, w tym main event pomiędzy Mamedem Khalidovem i Borysem Mańkowskim.

Mistrz UFC rywalem Mameda?

Teraz Khalidov powraca na Narodowy, jednak wciąż nie wiadomo, z kim się zmierzy. Na ten moment KSW ogłosiło walkę Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką oraz Mariana Ziółkowskiego, który stanie do obrony pasa w starciu z Salahdinem Parnasse.

Mistrz kategorii lekkiej w ostatnim wywiadzie na kanale Klatka po klatce zabrał głos w sprawie ogłoszonego starcia. Zdradził, że nie tylko zależało mu na walce z Francuzem, ale również dostał naprawdę wysokie wynagrodzenie za pojedynek.

Zabrał również głos w sprawie rywala dla Mameda Khalidova i wyjaśnił, że KSW planuje zorganizować pojedynek weteranów. Wskazał takich przeciwników dla byłego mistrza:

– Nie chciałbym trylogii, chociaż ma to rację bytu, ale obejrzałbym coś nowego. Słyszy się o Hectorze Lombardzie, ale też mówi się o Lyoto Machidzie, a dzisiaj usłyszałem o trzecim gościu. Gdyby to był on, to by było największe. To by było największe. Zagadkę zrobię. Ja nie usłyszałem, że to ma być, tylko że jest brany pod uwagę. Bił się w UFC, bił się w Pride, słynął z bardzo szybkich rąk i to na tyle.

Trzeci z wymienionych zawodników to zapewne Vitor Belfort. Fighter ma na swoim koncie walki w trzech różnych kategoriach wagowych i jest absolutną legendą MMA. Zdobył m.in. tytuł UFC w wadze półciężkiej, a w całej karierze stoczył 41 pojedynków.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO