(VIDEO) High League 6. Przypominamy walki Denisa! Całkowita dominacja z Alanem i wyrównany pojedynek z „Don Diego”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 marca 2023, 10:08
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Już w tę sobotę odbędzie się gala High League 6. Do klatki powróci Denis Załęcki, który tym razem zmierzy się z Pawłem Tyburskim na zasadach boksu w małych rękawicach.

-> PPV na High League 6 kupisz TUTAJ!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-12.png

Darmowe walki Denisa Załęckiego!

Przy okazji nadchodzącego starcia postanowiliśmy przypomnieć poprzednie walki „Bad Boya”. Federacja na swoim kanale YouTube opublikowała dwa całe pojedynku z udziałem zawodnika z Torunia. W pierwszym z nich zmierzył się z Alanem Kwiecińskim.

Dla Denisa był to debiut we freak fightach. Podczas High League 2 dominował od pierwszych sekund, a „Alanik” leżał na deskach w każdej odsłonie. Ostatecznie „Bad Boy” zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów:

Do klatki Załęcki powrócił na kolejnej edycji i stanął przed znacznie większym wyzwaniem. Zmierzył się z Mateuszem Kubiszynem oraz jednocześnie zadebiutował w formule MMA. Był to o wiele bardziej wyrównany pojedynek niż konfrontacja z Kwiecińskim.

„Don Diego” bardzo mądrze podszedł do walki. Unikał bezpośrednich wymian, gdyż był świadomy tego, jaką siłą dysponuje Załęcki. Finalnie pojedynek rozstrzygnął się na pełnym dystansie. Po trzech rundach sędziowie wskazali wygraną Kubiszyna.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Natan
Natan
8 miesięcy temu

Aktualna walka z Tyburskim będzie na dość wyrównanych warunkach fizycznych więc tak naprawdę będzie można zobaczyć umiejętności Denisa
http://www.smiecio.pl

WIDEO