Wrzosek typuje walkę Pudzianowski vs Szpilka: „Dla KSW tak byłoby o wiele lepiej, ale gdybym miał stawiać dom, postawiłbym na…”

Opublikowane 15 marca 2023, 14:52
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek wytypował hitowy pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Arturem Szpilką. Wskazał zwycięstwo jednego zawodnika, jednak nie ukrywa, że kibicuje rywalowi.

Znamy już dwa zestawienia, do których dojdzie podczas gali Colosseum II na Stadionie Narodowym. Marian Ziółkowski przystąpi do kolejnej obrony tytułu wagi lekkiej i zmierzy się z Salahdinem Parnassem. Zobaczymy również konfrontację byłego strongmana i zawodnika, który przeszedł do MMA z boksu.

Wrzosek typuje Pudzianowski vs Szpilka

O pojedynku „Szpili” z Pudzianowskim mówiło się od kilku miesięcy. Zaraz po ostatniej porażce „Dominatora” z Mamedem Khalidovem pojawił się pomysł na takie zestawienie. W styczniu Artur miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak doznał kontuzji i finalnie plany na to starcie zostały porzucone, na rzecz innych pojedynków.

Już kilka osób ze środowiska MMA wytypowało głośną walkę. Niemal wszyscy byli przekonani, że gdy Pudzianowski sprowadzi do parteru, to nie wypuści zwycięstwa z rąk i rozbije Szpilkę. Natomiast jeśli pięściarz trafi ciosami jako pierwszy, może znokautować byłego strongmana.

Głos zabrał również Marcin Wrzosek, który rozmawiał z MMA-Bądź na bieżąco. Przyznał, że kibicuje Szpilce, jednak jego zdaniem zwycięży „Pudzian”.

– Ja uważam, że Mariusz, ale mam nadzieję, że wygra Artur. Dlatego, że darzę go większą sympatią, byłaby to ciekawa dynamika w wadze ciężkiej. Dla KSW o wiele lepiej byłoby. Artur jest bardziej medialny pomimo tego, że Mariusze jest znany na całym świecie. Wolałbym, żeby wygrał Artur, będę trzymał kciuki za Artura. Ale jednak rozum podpowiada mi, gdybym miał postawić dom, gdybym miał postawić swoje życie, stawiałbym na Mariusza.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO