Denis Załęcki nie ma wątpliwości! Typuje szybki i ciężki nokaut w walce wieczoru High League 6

Fot. YouTube
Opublikowane 16 marca 2023, 11:38
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Denis Załęcki wytypował całą kartę walk High League 6, w tym emocjonujący main event, w którym Jarosław „Pasha” Jarząbkowski zmierzy się z Marcinem Dubielem.

High League powraca już w tę sobotę. Na karcie walk znalazło się wiele elektryzujących zestawień, w tym takie pojedynki jak Dawid Załęcki vs Mateusz Kubiszyn, starcie Denisa z Pawłem Tyburskim czy też rewanż pomiędzy Marcinem Najmanem i Pawłem Jóźwiakiem.

Denis Załęcki typuje szybki nokaut

„Bad Boy” wytypował wszystkie pojedynki, w tym również main event. Przez bukmacherów „Pasha” jest stawiany w roli ogromnego faworyta, mimo znacznie mniejszego doświadczenia. Dubiel wejdzie do klatki jako underdog i będzie chciał sprawić niespodziankę.

Galę High League 6 możesz obstawić wyłącznie u bukmachera FORTUNA. Przypominamy, że jeśli jeszcze nie masz założonego konta na eFortuna.pl to za samą rejestrację – tutaj – zgarniesz darmowe 20 zł na dowolny zakład oraz aż 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł!

-> Zarejestruj się i odbierz bonusy na High League 6

Jeśli chodzi o ten pojedynek, Załęcki zgadza się z bukmacherami. Uważa, że zwycięży „Pasha”, który świetnie zaprezentował się w starciu z „Owcą”. Zdaniem Denisa zakończy się to szybkim nokautem.

Wszystkie typy Denisa Załęckiego na High League 6 znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę „Pasha” vs Marcin Dubiel

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO