Denis Załęcki typuje walkę ojca z „Don Diego”! Zmienił zdanie po tym, co zobaczył na treningu: „Robi takie techniki, że Kubiszyn może się zdziwić”

Fot. YouTube/Facebook
Opublikowane 16 marca 2023, 10:40
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Ostatnie dni dzielą nas od gali High League 6, która odbędzie się już w tę sobotę. Ponownie na kibiców czekają emocjonujące freak fighty, w tym m.in. takie starcia jak Dawid Załęcki vs „Don Diego”, Denis Załęcki vs Paweł Tyburski czy starcie Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem.

Do klatki powraca „Crazy”, który ma już na swoim koncie dwa zwycięstwa przed czasem. W debiucie błyskawicznie pokonał Alana Kwiecińskiego, a następnie bez problemów rozprawił się z weteranem sportów walki Vaso „Psycho” Bakoceviciem.

Tym razem Załęcki stanie przed największym wyzwaniem i w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym stójkowiczem, jakim jest Mateusz Kubiszyn. W oczach bukmacherów Dawid to jeden z największych underdogów na całej karcie walk.

Denis typuje walkę ojca z „Don Diego”

Denis Załęcki wraz z bukmacherem Fortuna postanowił wytypować całą kartę walk. Zaskoczył m.in. swoją predykcją na pojedynek Konrada Karwata z Denisem Labrygą. Wytypował starcie całkiem inaczej niż znaczna większość kibiców.

Galę High League 6 możesz obstawić wyłącznie u bukmachera FORTUNA. Przypominamy, że jeśli jeszcze nie masz założonego konta na eFortuna.pl to za samą rejestrację – tutaj – zgarniesz darmowe 20 zł na dowolny zakład oraz aż 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł!

-> Zarejestruj się i odbierz bonusy na High League 6

Co ciekawe, początkowo Denis typował porażkę swojego ojca, jednak zmienił zdanie, gdy na żywo zobaczył trening Dawida. Ma on być w świetnej formie i zdaniem „Bad Boya” w sobotę pokona Kubiszyna, który jest utytułowanym zawodnikiem.

– Ogólnie powiedziałbym, że „Don Diego” wygra, patrząc okiem kibica. 70 do 30 na „Don Diego”. Przez to, że zobaczyłem trening ojca, to jest naprawdę w dobrej formie. Robi takie techniki, że Kubiszyn może się zdziwić. Widziałem, co robi na tarczach i z innymi zawodnikami, to robi robotę grubą. 60 do 40 dla ojca, może to wygrać przez nokaut.

Wszystkie typy Denisa Załęckiego na High League 6 znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO