Don Kasjo nie jest zainteresowany starciem z Załęckim!? „Koło ch**a mi lata ten Denis. Nie będę dążyć do walki”

Fot. YouTube
Opublikowane 16 marca 2023, 09:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Czy dojdzie do walki Kasjusza Życińskiego z Denisem Załęckim? Zawodnicy stawiają wiele warunków i nie wykluczone, że w ogóle nie zobaczymy ich konfrontacji.

Pomiędzy „Bad Boyem” i „Don Kasjo” jest bardzo dużo złej krwi. Ich konflikt trwa od kilku miesięcy, jednak dopiero w ostatnim czasie mocno się zaognił. Mocne słowa padają podczas wywiadów czy programów z udziałem skłóconych freak fighterów.

„Don Kasjo” o walce z Denisem

Fani liczą na walkę w klatce, ale jest kilka problemów. Przede wszystkim zawodnicy nie mogą dogadać się w kwestii zasad. „Don Kasjo” stawia warunek, że rywal musi zbić wagę. Denis natomiast oświadczył, że może maksymalnie zrzucić kilka kilogramów i chce bić się w małych rękawicach.

Teraz podczas ostatnich Rundek dodał również, że do pojedynku może dojść wyłącznie wtedy, kiedy dostanie większą gażę niż Życiński.

A co o walce myśli sam „Don Kasjo”. W ostatnim wywiadzie dla PapiTV zapewnił, że tak naprawdę nie zależy mu na pojedynku z Załęckim. Przyznał, że federacja High League sam pierwsza się z nim skontaktowała i nie zamierza dążyć do starcia.

– Nie interesuje mnie to, nie skupiam się na tym. Dążyć nie będę. Propozycja była z ich strony, potem telefon też z ich strony. Słyszałem, że się źle wypowiada i nie chciałem być dłużny. Pogadaliśmy i to wszystko. Mi to koło chuja lata ten Denis.

Następnie dopytany przez dziennikarza czy nie boi się ataku ze strony Denisa, który jest impulsywny, odpowiedział – Na polskie tłumaczenie Denis jest głupi, a nie impulsywny. A bać się nie boję.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO