Szokujące typy Denisa Załęckiego na HIGH League 6! Labryga przegra przed czasem? [VIDEO]

Opublikowane 16 marca 2023, 11:42
przez FW
2
1
Brak komentarzy

Już w sobotę hitowa gala HIGH League 6, której oficjalnym sponsorem jest legalny bukmacher eFortuna.pl! W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem. W katowickim Spodku wystąpią również inne gwiazdy, takie jak Denis Załęcki, Paweł Tyburski, Mateusz Kubiszyn, Denis Labryga, czy Marcin Najman. Zawodnik z Częstochowy zmierzy się z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem. Galę można obstawiać tylko u bukmachera eFortuna.pl, a poniżej znajdziecie wszystkie typy od Denisa Załęckiego! Niektóre z nich mogą mocno zaskoczyć!

Emocje sięgają zenitu, jeśli chodzi o walkę Załęcki vs Tyburski. Zawodnik trenujący w UNIQ Fight Club w Warszawie zapowiada brutalne starcie i konfrontację, na jaką „Bad Boy” nie będzie gotowy. Torunianin nie przejmuje się hucznymi słowami Tyburskiego i zapewnia, że przygotowania z Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim nie pójdą na marne i zobaczymy ciężki nokaut na „Tyborim”. Jak będzie finalnie? Przekonamy się w sobotę 18 marca.

Typy Denisa Załęckiego na HIGH League 6

Załęcki wraz z legalnym bukmacherem eFortuna.pl postanowił wytypować całą kartę gali HIGH League 6. Obszernie wypowiedział się m.in. o walce swojego przyszłego rywala, czyli Denisa Labrygi. Przypominamy, że jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera eFortuna.pl to za samą rejestrację – tutaj zgarniesz darmowe 20 zł na dowolny zakład oraz 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł!

Torunianin analizując walkę Karwat vs Labryga zdradził, że zna gameplan Konrada Karwata zapowiadając, że ten ma duże szanse na wygranie przed czasem. Kurs na wygraną Karwata przed czasem wynosi aż 5.00!

Na gali zobaczymy również pojedynek Dawida „Crazy” Załęckiego. Początkowo Denis skazywał ojca na porażkę, jednak po jednym z ostatnich treningów „Crazy’ego” zmienił zdanie. „Crazy” ma być w życiowej formie, a Denis stwierdził nawet, że jego ojciec będzie w stanie znokautować Kubiszyna. Biorąc pod uwagę, że „Don Diego” był w ostatnim tygodniu przeziębiony co było widoczne na ostatniej konferencji, możemy spodziewać się jego słabszej dyspozycji. Kurs na wygraną Dawida wynosi aż 3.43!

Denis wytypował również pojedynek Prezesa FEN – Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem. Tym razem górą według niego będzie „El Testosteron”, który musi wygrać, aby zachować jakąkolwiek twarz i żeby myśleć poważnie o kolejnych występach we freak fightach.

WIDEO:

Wszystkie typy Załęckiego znajdziesz na poniższej grafice. Otwierając konto u legalnego bukmachera eFortuna.pl otrzymasz darmowe 20 zł na pierwszy zakład.

-> Odbieram bonus <-

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO