High League 6. Analiza walki Mateusz Kubiszyn vs Dawid Załęcki! Będziemy świadkami wielkiej niespodzianki? (VIDEO)

Fot. High League
Opublikowane 17 marca 2023, 14:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Gala High League 6 zbliża się wielkimi krokami. Już w tę sobotę odbędą się emocjonujące pojedynki zarówno freakowe, jak i starcia bardziej sportowe, w których nie zabraknie emocji.

W Katowicach zobaczymy 9 zestawień, w tym pojedynek Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim, rewanż Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem, debiut Denisa Labrygi, który zmierzy się z Konradem Karwatem, czy też pierwsze starcie „Pashy” w formule MMA. Rywalem popularnego e-sportowca będzie bardziej doświadczony Marcin Dubiel.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

Analiza walki Mateusz Kubiszyn vs Dawid Załęcki

„Don Diego” jest stawiany w roli ogromnego faworyta, jednak wielu kibiców uważa, że Dawid Załęcki sprawi niespodziankę i zepsuje kupony wielu graczom. Przypominamy, że galę High League 6 możesz obstawić wyłącznie u bukmachera FORTUNA. Jeśli jeszcze nie masz założonego konta na eFortuna.pl to za samą rejestrację – tutaj – zgarniesz darmowe 20 zł na dowolny zakład oraz aż 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł!

-> Zarejestruj się i odbierz bonusy na High League 6

Kubiszyn to znacznie bardziej doświadczony zawodnik, który ma na swoim koncie wiele pojedynków w różnych formułach. Załęcki zaczął swoją karierę bardzo późno, a we freak fightach błyskawicznie rozprawił się już z dwoma rywalami.

Aby bardziej przybliżyć sylwetki obu zawodników dziennikarz fansportu.pl Jakub Kulig szczegółowo przenalizowali to zestawienie. Wymienione zostały najmocniejsze strony oraz największe wady jednego i drugiego freak fightera, a także elementy, na które muszą oni zwracać uwagę w klatce.

Informacje zawarte w materiale będą świetną wskazówką przy obstawianiu nadchodzącej gali High League 6, która bez wątpienia przyniesie ogromne emocje! Większość kibiców typuje że „Don Diego” zwycięży przed czasem. Nie jest to jednak takie pewne i być może po obejrzeniu poniższej analizy zmienią zdanie.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO