(VIDEO) Tak Denis Labryga przygotowuje się do High League 6! Trener Złotkowski komentuje: „Cały czas chce trenować. Jemu trzeba tłumaczyć, że regeneracja jest tak samo ważna, jak trening”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 marca 2023, 09:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do sieci trafił materiał promujący debiut Denisa Labryga. Ekipa High League spędziła dzień z zawodnikiem i m.in nagrała jego przygotowania do walki.

Już jutro Labryga stoczy swój pierwszy pojedynek w federacji freakowej. Zawodnik zaledwie kilka tygodni temu w wywiadach zapowiedział dołączenie do High League i szybko stał się ulubieńcem kibiców. Wielu fanów wyczekuje jego starcia z Konradem Karwatem.

Przygotowania Labrygi do High League

Denis nie ukrywa, że swoją przyszłość wiąże właśnie ze sportami walki. Jak sam przyznał, liczy na to, że pojedynki freakowe będą dla niego trampoliną, która pomoże mu w przebiciu się do federacji sportowej. Najpierw jednak zacznie od takich rywali jak właśnie Karwat, następnie chciałby zmierzyć się z „Don Diego” i Denisem Załęckim.

Labryga bardzo poważnie podchodzi do przygotowań. Przeprowadził się do Warszawy i dołączył do klubu WCA, gdzie trenuje m.in. pod okiem Roberta Złotkowskiego. W opublikowanym właśnie „Dniu z zawodnikiem” trener wypowiedział się na temat Denisa. Przyznał, że ten jest bardzo pracowity:

– Cieszymy się, że zasilił szeregi wagi ciężkiej, że zasilił szeregi WCA, mam nadzieję, że będzie się rozwijał. Denis jest bardzo ambitnym młodym człowiekiem, jeszcze troszeczkę nieokrzesanym treningowo. Cały czas chce trenować, więcej poświęca czasu na trening niż na regenerację.

Regeneracja jest tak samo ważna, jak trening. Lepiej być niedotrenowanym niż przetrenowanym. Jemu to trzeba tłumaczyć. Jeszcze musi nabrać szlifów, nadal ma gorącą głowę. Bardzo chce skończyć walkę, wejść dynamicznie i szybko.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO