Don Diego przed High League 6: „Nie chodzi o to, żeby być naładowanym sterydami, tylko trzeba używać mózgu i umiejętności”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 marca 2023, 12:52
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i media trening przed galą High League 6. Już za kilka godzin zobaczymy emocjonujące pojedynki freakowe.

Na kibiców czekają takie starcia jak Denis Załęcki vs Paweł Tyburski w boksie, debiut Denisa Labrygi w walce z Konradem Karwatem, pierwszy pojedynek „Pashy” w formule MMA czy też konfrontacja w K-1 pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Dawidem Załęckim.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

„Don Diego” przed High League 6

Kubiszyn przy okazji wczorajszej ceremonii udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl. Przyznał, że z całą pewnością nie jest w życiowej formie, jednak jest gotowy na pojedynek z Załęckim. Wyjaśnił również, że w walce najważniejsze są umiejętności i oktagonowa inteligencja:

– W UFC są bardzo duże osobistości, które mają naprawdę mocny bandzioch jak np. Roy Nelson, który siał swego czasu postrach mocny. To pokazuje, że wygląd nie walczy. Nie chodzi o to, żeby być dużym naładowanym sterydami facetem, tylko trzeba używać mózgu i umiejętności.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO