High League 6. Debiutant dominuje i rozbija rywala! Salla pokonuje „Haribo” w pierwszej rundzie!

Opublikowane 18 marca 2023, 20:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwszy pojedynek otwierający galę High League 6, w którym zmierzyli się „Haribo” i debiutujący we freak fightach Roger Salla.

Przed nami wiele emocjonujących walk. Już dzisiaj zobaczymy starcie Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim, czy konfrontację Dawida z Mateuszem Kubiszynem. W High League zadebiutuje także Denis Labryga, który zmierzy się z Konradem Karwatem.

Fani czekają również na rewanż Marcina Najman z Pawłem Jóźwiakiem. Początkowo pojedynek „El Testosterona” z Jackiem Murański miał być main eventem, jednak doszło do zmian na karcie walk, a w starciu wieczoru zobaczymy „Pashę” debiutującego w MMA. Jego rywalem będzie Marcin Dubiel.

Galę otworzył pojedynek Mateusza „Haribo” Gąsiewskiego, który po raz drugi w życiu wszedł do klatki. Wcześniej poniósł porażkę w starciu z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, a dzisiejszego wieczoru przywitał w sportach walki Rogera.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

RELACJA

RUNDA 1

„Haribo” zaczyna kopnięciami, Roger mocno odpowiada low kickami spychając Gąsiewskiego na siatkę. Mateusz duż straszy frontami i wysokimi kopnięciami na głowę. Salla trafił uderzeniem na klatkę, przewraca się „Haribo”. Wrócili na nogi, skraca dystans Roger i trafia coraz częściej w głowę oponenta. Mocno kopie Salla na nogę wykroczną, przyspieszył i „Haribo” na deskach! Zasypuje go ciosami Roger Salla i odnosi wygraną!

Wynik walki: Roger Salla wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO