High League 6 za darmo. Zobacz pierwszą walkę i studio bezpłatnie! [VIDEO]

High League 6 PPV
fot. High League
Opublikowane 18 marca 2023, 16:30
przez Jakub Hryniewicz
4
1
Brak komentarzy

High League 6 rozpocznie się już dziś, czyli w sobotę 18 marca o godzinie 19:15. W legendarnym katowickim Spodku pojawią się Denis Załęcki, czy Marcin Najman. Emocjonujące walki oglądać można w PPV, ale pierwszy pojedynek dostępny będzie za darmo! Gdzie oglądać High League 6 bezpłatnie? Stream live free.

Transmisja na żywo High League 6 dostępna będzie dziś, to jest w sobotę od godziny 19:15. O tej porze rozpocznie się stream ze studia na oficjalnym kanale YouTube organizacji. Pierwsza walka rozpocznie się około 20:00, a będzie to zestawienie „Haribo” vs Roger Salla.

Na High League 6 w federacji zadebiutuje znany freak fighter Marcin Najman. Popularny „El Testosteron” stoczy rewanż z Pawłem Jóźwiakiem, który rozbił go kilka miesięcy temu w 15 sekund. Czy tym razem będzie inaczej? Przekonamy się na High League 6 PPV.

High League 6 – transmisja PPV

Gdzie oglądać High League 6? Stream online dostępny będzie dla każdego, kto wykupi Pay-Per-View. Wystarczy założyć konto, bądź zalogować się na stronie www.highlive.tv/. Cena PPV High League 6 zależna jest od wyboru wariantu i sposobu płatności.

Do wyboru są dwie opcje. Podstawowa, czyli BASIC kosztuje 34,99 zł i użytkownicy dostają dostęp do streamu w wysokiej jakości, a zapis VOD dostępny jest przez 24h. Drugim, pełniejszym wariantem jest PREMIUM, który kosztuje 39,99 zł. Transmisja High League 6 odbędzie się w najwyższej jakości HD, zapis wideo do odtworzenia będzie przez 7 dni, a dodatkowo można zobaczyć stream z Hejt Roomu.

Kursy bukmacherskie na HIGH League 6

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA. Zwracana będzie kwota kolejno do 100, 200 i 300 zł.

High League 6 za darmo – studio i pierwsza walka

Poniżej znajdziecie kartę walk High League 5 PPV oraz darmowe studio+2 pierwsze walki. Wystarczy kliknąć w odtwarzacz!

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski
  • Marcin Najman vs Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak
  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Dawid Załęcki
  • Konrad Karwat vs Denis Labryga
  • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla

Artykuł zostanie zaktualizowany, a wideo znajdziecie poniżej.

Oglądaj HIGH League 6 w PPV tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO